header.jpg

Wybór dewelopera - nowe mieszkanie w Warszawie

mariusz.mi
Dodano: 26 Mar 2018, 05:02
Witam,
Chciałbym kupić mieszkanie od dewelopera w Warszawie i stąd moje pytanie: na kogo warto postawić, aby później nie pojawiały się problemy z terminami wykonania oraz jakością wykończenia? Słyszałem o APM Development sp. z o.o. jednak wolałbym poznać Wasze opinie :)
wedikij.wedikij
Dodano: 28 Mar 2018, 06:37
Chyba kiedyś coś o nich słyszałem.

Dodano: 28 Mar 2018, 19:15
Wybór jest jak najbardziej słuszny, jeżeli chcesz mieć dobrego dewelopera ze stabilną pozycją na rynku to nie ma się czego obawiać. Właśnie jesteśmy na etapie podpisywania umowy na zakup mieszkania u AMP i wszystko wygląda profesjonalnie, także pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.Znalazłem też fajny portal, gdzie można na bieżąco sprawdzać opinie różnych osób w podobnej sytuacji http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/opinie-o-deweloperze/apm-development-sp-z-o-o-/37/2.html i szczerze mówiąc, bardzo mi pomogły i uspokoiły :)
tomcio_.errr
Dodano: 3 Wrz 2018, 11:17
My zdecydowaliśmy się na gdańską inwestycję Fotoplastykon, ale z tego co się orientuje ten deweloper ma też inwestycje w Warszawie. Koniecznie sprawdź, bo u nas współpraca jest jak najbardziej zadowalająca!
estera.wojt
Dodano: 14 Gru 2018, 10:32
[quote author= date=03 Sep 2018, 11:17]My zdecydowaliśmy się na gdańską inwestycję Fotoplastykon, ale z tego co się orientuje ten deweloper ma też inwestycje w Warszawie. Koniecznie sprawdź, bo u nas współpraca jest jak najbardziej zadowalająca![/quote]

A ma, ma, polnord prężnie działa w stolicy, osobiście na nich nie narzekam, , ja ci polecam