header.jpg
          

Sklep na JoomShopping

natalia.nykiel
Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 75
Dodano: 13 Mar 2018, 14:42
Witam, chciałabym zapytać Was , czy ktoś może posiada sklep internetowy oparty na oprogramowaniu JoomShopping ? Pytam, ponieważ wybieram platformę dla siebie, a jak czytałam na stronie dostawcy bramki płatniczej CASHBILL https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-joomshopping, podobno można bardzo szybko skonfigurować te dwie rzeczy, innymi słowy mówiąc połączyć, by ze sobą współdziałały. Czy zgadzacie się z tym, co oferuje tak firma ? Czy macie inne doświadczenia?
janusz.januszowski
Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 3
Dodano: 14 Mar 2018, 10:05

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom https://www.platnosci24.com/pages/systemy-platnosci/cashbill.php
To tylko jeden z linków jaki znajdziesz w google, a jest tego dużo więcej.

Ja ze swojej strony polecam Ci https://hotpay.pl/ współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!
PS. HotPay pod koniec marca lub na początku kwietnia będzie miał przelewy, blik i paysafecard także już całkowicie będzie niezłym kombajnem do płatności internetowych.