header.jpg

Jak kupować plytki i armaturę do łazienki

janusz.karpaty
Dodano: 18 Lut 2018, 09:40
Cześć,

Jestem na etapie wykańczania łazienki. Byłem już w paru salonach, mam wstępną koncepcję i pojęcie jak powinno to wyglądać. Zastanawiam się jednak jak najtaniej zaopatrzeć się w płytki, armature, kleje itd.

W salonie przy kupnie większej ilości wynegocjować można rabat, dodatkowo często oferowany jest projekt i wizualizacja łazienki i oczywiście doradztwo.

Przy kupnie przez internet o wszystko trzeba zatroszczyć się samemu, transport byłby droższy przy kupnie w różnych miejscach lecz byłoby taniej.

Mimo wszystko skusiłbym się na salon (np krak-fliz w Krakowie) niestety wyrywkowo sprawdziłem parę produktów z krak-flizu na ceneo i okazuje sie, że płytka która w salonie kosztuje 250zł/m2, na ceneo dostępna jest za 170zł/m2. Przycisk do spłuczki 375/230zł
Są to bardzo duże różnice i nie sądze by wygoda była tego warta. Jak to było u was? Jak kupowaliście to wszystko?
anna.kwiatek
Dodano: 20 Lut 2018, 08:02
No coż. Warto jest przejść się po wielu sklepach budowlanych. Zarówno po większych marketach jak i po mniejszych sklepikach i pytać się o ceny ( może się okazać,że mniejsze sklepy maja korzystniejsze promocje niż te większe). Weź równiez pod uwagę,ze przy zamowieniu internetowym możesz bardzo dużo zapłacić za wysyłkę.

Wśród firm polecam Tubądzin: http://www.tubadzin.pl Na stronie jest ich katalog. Maja bardo dużo wzorów podłóg.