header.jpg
          

Dachy z trzciny

kasia.uminska
Dołączył: 5 Sty 2018
Posty: 1
Dodano: 5 Sty 2018, 13:27
Wszystkim, którzy planują remont dachu polecam firmę Kalbot. Firma ta wykonuje pokrycia trzcinowe na nowych i starych budynkach, które są w 100% szczelne, tłumią hałas, zapewniają chłód latem i utrzymują ciepło zimą, a do tego wyglądają estetycznie. Firma zapewnia pełną ochronę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapraszam na stronę http://dachyztrzciny.pl/
pistacja.kot
Dołączył: 9 Lis 2016
Posty: 37
Dodano: 20 Lut 2018, 17:36
Jestem za wykorzystywaniem ekologicznych materiałów w budowie domów. Mnie bardzo podobają się domy drewniane kryte strzechą. Ich wyjątkowe realizacje w postaci domów całorocznych http://www.naturekodom.pl/domy-caloroczne można podziwiać na Mazurach. Domy te są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, a do tego wyjątkowo klimatyczne i piękne.
Irbis
Dołączył: 13 Kwi 2018
Posty: 4
Dodano: 13 Kwi 2018, 09:19
Hmm... warto dodać, że pokrycie strzechą ma swoje standardy i wymogi, tak jak pokrycie dachówką czy blachą. Na nic cały zamysł, jeśli firma wykonawcza szuka oszczędności na wszystkim, nie zważając na owe standardy i wymogi - spotykam się z tym na co dzień. Powszechny niemal błąd to używanie do wiązania strzechy wkrętów z nacięciem "krzyżyk" (PZ lub PH). Powiecie że przesadzam? Cóż - wystarczy powiedzieć, że w Polsce nie produkuje się innych wkrętów do strzechy, więc "kręci się" strzechy tym co jest na rynku. W efekcie trwałość tak wykonanej strzechy to 1/2 normalnego okresu eksploatacji, jeśli nie nałożą się inne błędy.