header.jpg

Wykonanie klimatyzacji - Bytom

mariusz.mi
Dodano: 30 Gru 2017, 11:33
Witam,
Potrzebuję porady osób z województwa Śląskiego, które mają w domu klimatyzację. Chciałem zapytać jaką firmę mam wybrać, żeby było to wykonane porządnie i co ważne w rozsądnej cenie i na gwarancji?
marecz.kin
Dodano: 30 Gru 2017, 11:42
A czy rozważałeś też wykonanie rekuperacji czyli wentylacji z odzyskiem ciepła. To podobno wydajne i efektywne rozwiązanie szczególnie przy większych domach.
szymek.weros
Dodano: 3 Sty 2018, 12:44
Zarówno jeżeli chodzi o wykonanie wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji) jak i klimatyzacji to śmiało mogę Ci polecić firmę Ziterm, która działa od wielu lat w naszym województwie. Mają wszystkie wymagane uprawnienia oraz oczywiście doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Skończyli prace w wyznaczonym terminie, a do tego oczywiście zapewnili nam nam gwarancję. W trakcie nie było z ekipą najmniejszych problemów (inni naprawdę powinni brać z niej przykład) :)
kacper.kalisz
Dodano: 8 Sty 2018, 09:55
Jak najbardziej jest to jedna z nielicznych firm w województwie jaką mogę polecić z wykonawców tego typu instalacji. Kompetentni, doświadczeni i dobrze pracujący. U nas robili nie tylko wentylacje ale również całą instalację grzewczą i sanitarną. Nie mam, zastrzeżeń również co do ich serwisu a zajmują się tym od 2 lat.
tomek.s
Dodano: 15 Sty 2018, 15:19
Mojej cioci klimatyzację montowała firma AlkonSystem. Cena nie wygórowana, od 1,5 roku sprawna, bez żadnych usterek. Ma klimatyzator ścienny typu split. Trzeba pamiętać, że jeżeli chcemy, żeby klimatyzator długo nam posłużył to należy go serwisować i zapewniać przegląd. Unikniemy wtedy przykrej niespodzianki, np. awaria sprzętu w największy upał.
korek.ko
Dodano: 26 Sty 2018, 10:55
Osobiście jestem również za firmą Ziterm. Rok temu gdy budowaliśmy dom i sam budynek już stał wzięliśmy się za wykonywanie instalacji grzewczej, sanitarnej, wentylacji itd. Chcieliśmy to zlecić jednemu sprawdzonemu wykonawcy, który zrobiłby to od początku do końca. Na firmę Ziterm trafiliśmy przez znajomych z pracy i dogadaliśmy warunki i koszt jej zrobienia. Mogliśmy liczyć na dobre ceny w ich sklepie z częściami, a do tego pracownicy naprawdę realizowali zlecenia zgodnie z wyznaczonymi datami, aż sam byłem w szoku. Bywaliśmy co kilka dni na budowie i zawsze było widać spore zmiany w realizacji zlecenia. Na ten moment z instalacjami w domu nie było kłopotów, a na ich serwis możemy liczyć (ostatnio u nas byli na przeglądzie corocznym)
mariusz.mi
Dodano: 12 Lut 2018, 02:21
No to w takim razie postaram się skontaktować z firmą Ziterm, jeżeli rzeczywiście tak wiele osób jest w stanie ich polecić. Mam nadzieję, że na nich się nie zawiodę bo przy budowie miałem już naprawdę dużo problemów z ekipami.
darek.mik
Dodano: 10 Mar 2018, 16:08
Mariusz.mi a dasz znać jak poszło? Bo w połowie roku również mamy zamiar zająć się wykonanie wentylacji mechanicznej w naszym nowo budowanym domu i jeżeli rzeczywiście jest tak jak piszą inni to chętnie rozpocząłbym współpracę z Ziterm