header.jpg
          

Kupno domu / mieszkań

jacek.kawart
Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 90
Dodano: 1 Gru 2017, 13:15
Jeśli masz potrzebę szybkiej sprzedaży nieruchomości, postaw na sprawdzone rozwiązania i solidnych partnerów. Firma http://www.home-buyer.co.uk skupuje nieruchomości w każdym stanie i w różnych lokalizacjach. Szybka wycena i niewiele formalności to wyjątkowe zalety tej oferty.
dach.blachodachowka
Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 30
Dodano: 12 Sty 2018, 15:55
Jeśli miałabym kupować dom to raczej zdecyduje się na sprawdzonego i polecanego dewelopera, dzięki czemu będę miała stuprocentową pewność w co inwestuję. Mój brat kilka miesięcy temu kupił dom od tego dewelopera > http://pasieki-komorniki.pl/ i nie może narzekać. Cena takiego domu nie była wysoka, a nie musiał się martwić wykończeniówką. Jest bardzo zadowolony z podjętej decyzji.
aniteka
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 19
Dodano: 23 Sty 2018, 19:37
No właśnie nie do końca bo decydując się na mieszkanie deweloperskie kupujesz zdjęcia, plany i wizualizacje. Pierwszą wpłatę robisz przecież kiedy jest jeszcze dziura w ziemi i tak naprawdę do końca nie wiesz jak to się skończy. Ja miałam właśnie obawy, że efekt końcowy będzie się różnił od założeń dlatego zdecydowałam się na mieszkanie z rynku wtórnego. Sprawę szybko załatwiłam bo zgłosiłam się do pośrednika nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, a on tak sprawnie działa w temacie że w ciągu kilku tygodni przedstawił mi kilka ofert bardzo fajnych i niedrogich mieszkań. Ostatecznie wybrałam 2-pokojowe na Wilanowie blisko Wilanowa Królewskiego (mam cudny widok z okna ;) ) Jakbyście szukali mieszkania do kupienia w stolicy to polecam się z nim skontaktować tel. 603 195 624, na pewno będziecie zadowoleni :)