header.jpg

Kantor internetowy

radek.nowak
Dodano: 1 Lis 2017, 12:20
Osobiście mogę polecić świetny kantor internetowy gieldawalut.com, który oferuje bardzo korzystne kursy walutowe oraz ogromną wygodę obsługi. Korzystam z jego usług od kilku miesięcy i nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką jakością :)
tadeusz.norek
Dodano: 9 Sie 2018, 12:42
Sprawdzony kantor online, to świetna sprawa - można bez obaw wymieniać pieniądze o każdej porze dni i nocy. Ja też korzystam z Gieldawalut i faktycznie świetnie się sprawdza, zarówno jeśli chodzi o przewalutowanie pieniędzy od ręki, jaki w przypadku wymiany społecznościowej.
malm85
Dodano: 13 Gru 2018, 00:58
Prowadząc firmie innego rozwiązania niż kantor online po prostu nie widzę. To jest najlepsze- wymiana walut sprawna,bez tracenia czasu na chodzenie do placówek-w biznesie to bardzo się liczy. Oszczędność też spora, kursy w e-kantorze są dużo atrakcyjniejsze. Za jednym razem nawet o kilkaset zł taniej się udaje sfinalizować transakcję. A i przy tym drobniejszych wymianach oszczędność też jest-adekwatna do kwoty jaką wymieniam.
tomasz.pudlo
Dodano: 22 Sty 2019, 07:24
Ale i osobom prywatnym, które nie prowadzą działalności opłaca się mieć konto w e-kantorze. Ja mam sprawdzony kantor online - Pluskantor, gdzie wymieniam w bardzo korzystnej cenie, a jak jest potrzeba to nawet mogę odroczyć płatność. Juz o tym, że jest super szybko i wygodnie nawet nie wspomnę, bo to jest akurat jeśli chodzi o kantory oczywista sprawa.