header.jpg

Jakie okna PCV - Anex Okna

kacper.kalisz
Dodano: 20 Paź 2017, 12:48
Witam, mam do Was nieduże pytanie, a bardziej prośbę. Szukam firmy, która w Warszawie pomoże mi w wyborze okien do domu i zajmie się ich montażem. Kompletnie się na tym nie znam, a jednak chciałbym wybrać coś porządnego. Kolega doradzał mi abym skorzystać z oferty Anex Okna. Znacie ich może? Mam nadzieję, że trochę mnie nakierujecie w wyborze :)
korek.ko
Dodano: 23 Paź 2017, 10:41
Jestem jak najbardziej za tym, abyś wybrał firmę Anex Okna, oczywiście nie polecam Ci ich w ciemno (żeby nie było). To firma z którą również współpracowaliśmy niespełna rok temu w zakresie wyboru i zakupu okien i rolet zewnetrznych oraz montażu w naszym nowym domu pod Warszawą. Bardzo sprawnie udało nam się dobrać wspólnie odpowiedni zestaw okie i rolet, a później został już tylko ich montaż. Wykonali go jak najbardziej poprawnie. Do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki i nie widać jakichkolwiek niedociągnieć w ich obróbce :)
marecz.kin
Dodano: 23 Paź 2017, 22:19
Warto wybierać rozwiązania pewne i takie które rzeczywiście będa w stanie nam posłużyć dłuższy okres czasu. Gdy ktoś ma okazję to jak najbardziej powinno się, a nawet trzeba korzystać. Ja gdy nadszedł czas na wymianę okien w domu, który postanowiliśmy z kupić rynku wtórnego postanowiłem, że skorzystam z pomocy fachowców. Kilku moich znajomych polecało mi Anex Okna w Warszawie. Przy podjęciu tej ostatecznej decyzji rzeczywiście bardzo mi pomogli uwzględniając wszystkie wymogi jakie im postawiłem. Teraz po montażu jestem zadowolony i też życzę aby innym tak samo udało się wybrać dobre okna w przystępnej cenie :)
gregory.fil
Dodano: 1 Lis 2017, 23:39
Zgadzam się szukając firmy która na pewno odpowiednio wykona montaż okien oraz wcześniej chętnie pomoże Nam w podjęciu odpowiedniej decyzji przy wyborze modelu i producenta który dba o wysoki standard, bez przepłacania i o potwierdzonej gwarancji oraz aprobatami technicznymi to w Warszawie mogę jak najbardziej na własnym przykładzie polecić Anex Okna. Z takimi fachowcami o dużym doświadczeniu zdecydowanie pracuje się najlepiej :)
artur.fin
Dodano: 9 Lis 2017, 11:38
Dobrze, że trafielm właśnie do tego tematu. Jestem w tym samym miejscu, gdzie tworca tematu, czyli przed wyborem producenta i wykonawcy montażu. Na szczęście można liczyć na pomoc innych forumowiczów i może sam odezwę się do Anex Okna w takim razie.
darek.mik
Dodano: 30 Lis 2017, 14:06
No to widzisz :) Fajnie, że są jeszcze tego typu firmy na których pomoc można liczyć oraz gdzie stawiają rzeczywiście na najlepszych i sprawdzonych producentów od lat i posiadają wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne.
natalia.nykiel
Dodano: 9 Gru 2017, 10:23
Z Warszawy to troszkę daleko do mnie.. A może wiecie coś o tym, jak się sprawuje producent domatus.pl z Poznania? Jestem właśnie z okolic i poszukuję solidnych okien PCV, a niedawno natknęłam się właśnie na ich bilbord. Przyznam, że zależy mi na czasie, więc miło byłoby, gdybyście wypowiedzieli się jak najszybciej ;)
kasia.nowacka
Dodano: 14 Gru 2017, 11:18
Jak chcesz mieć wszystko załatwione szybko i solidnie to zamów okna w firmie WAWRUK tak jak ja. Wszystko miałam błyskawicznie zorganizowane i do tego tak jak chciałam, a zależało mi na estetyce i ciepłym montażu najbardziej :)
kacper.kalisz
Dodano: 14 Gru 2017, 12:33
Dziękuję wszystkim za pomoc i porady! Ostatecznie jednak zdecydowałem się na wspomnianą przeze mnie firmę Anex Okna ponieważ po opiniach znajomych i forumowiczów które dostałem pod tym tematem potwierdziły się tylko wysokie oceny ich pracy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dopięte na tip top. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki :)
szymek.weros
Dodano: 3 Sty 2018, 12:34
I jednak udało się uzyskać odpowiedź :) W takim razie teraz my czekamy na Twoje opinie na temat ich pracy oraz oferty jaką udało Ci się wynegocjować. Będzie to też dodatkowa pomoc dla osób które będą w przyszłości szukali opinii na temat Anex Okna :)