header.jpg
          

Recykling

maciek.szklanka
Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 2
Dodano: 13 Paź 2017, 10:02
Ja za to polecę firmę http://www.sawo-recykling.plzajmującą się recyklingiem. Bardzo ważna kwestia przy budowie domu to gospodarowanie odpadkami. Warto jest pozbyć się niepotrzebnych tworzyw i innych materiałów do takiego skupu, nie dość, że można zrobić kilka złotych to nie spełnimy obywatelski obowiązek dbania o środowisko : )
mariusz.mi
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 293
Dodano: 4 Mar 2018, 19:41
Jeżeli ktoś również rozważa prowadzenie działalności recyklingowej bądź chce poszerzyć swoją działalność to polecam sprawdzić ofertę firmy Bartontech, która zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn recyklingowych zarówno nowych jak i używanych (typu belownice, implodery, prasy itp.) do tego zajmują się serwisem, więc od strony technicznej są świetną opcją i zarówno dużą oszczędnością (nie trzeba mieć swoich mechaników na miejscu)
tadeusz.pakowski
Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 75
Dodano: 23 Maj 2019, 12:51
Pierwsza kwestia to znalezienie firmy, która skupuje materiały, a tutaj wiadomo że każdy patrzy na cenę. Ja bym polecił https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych - firma zajmuje się skupem między innymi metali szlachetnych. Jeśli posiadamy w domu nieużywane rzeczy, typu stare srebrne sztućce, biżuteria to warto zastanowić się nad sprzedażą. Metale te zostaną dalej wykorzystane np. w przemyśle czy produkcji