header.jpg

Wózki widłowe kupno i serwis

mariusz.mi
Dodano: 11 Paź 2017, 09:14
Witam forumowiczów :) Potrzebuje pomocy od osób, które posiadają wózki widłowe. Szukam firmy która zajmuje się sprzedażą wózków, ale jednocześnie zapewni nam ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Warszawy. Z usług jakiej firmy korzystaliście i czy możecie ich polecić?
kacper.kalisz
Dodano: 16 Paź 2017, 09:04
No to może zerknij do ofery Lemarpol. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu z zakresu serwisu, zakupu częsci oraz wynajmu dodatkowych podnośników. Oferują naprawdę dobre warunki oraz w ich ofercie możesz znaleźć ponad 350szt. tego typu sprzętu zarowno w przypadku nowych jak i używanych modeli.
korek.ko
Dodano: 19 Paź 2017, 12:28
Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości sprzęcie na dobrych warunkach i z zapewniony serwisowaniem to tak jak pisze mój poprzednik firma Lemarpol sprawdza się w tym zadaniu doskonale. Ja przed ostatecznym wyborem szukałem opinii wśrod znajomych przedsiębiorców i też chciałem aby jednak firma miała duże doświadczenie na rynku. Lemarpol na szczęscie spełnił oba warunki i to z nimi współpracujemy po dziś dzień. Umożlwiają wynajem sprzętu rówinez krótkoterminowo (jak są większe kontrakty), mają sprawnie działające serwisy w kilku miastach z magazynami częsci zamiennych. Do tego przemiła obsługa i zawsze łatwy kontakt:)
szymek.weros
Dodano: 21 Paź 2017, 18:40
Dokładnie ciężko się nie zgodzić z moimi poprzednikami. Dobrze, że jest tego typu firma jak Lemarpol w zakresie wózków widłowych, ponodśników, czy części zamiennych na którą możemy liczyć w każdym z tych przypadków. My w większości nasz magazyn wyposażyliśmy w wynajęte od Nich wózki widłowe (długo terminowo). Warunki umowy są jak nabradziej do przyjęcia. Profesjonalna i pomocna obsługa, a do tego dobrze wykonane naprawy oraz dość krótkie terminy realizacji. Nie zawiedli mnie!
artur.fin
Dodano: 26 Paź 2017, 13:42
Nie wystarczy patrzeć tylko na najlepszą cenę sprzętu, ale równiez na możliwości serwisowania, załatwienie części w dobrej cenie (z ich strony) oraz ogólne podejście do klienta i dodatkowym doradztwie gdy będziemy go potrzebowali. Lemarpol spełnia te warunki, także jak widzisz warto :)
mirek.li
Dodano: 19 Lis 2017, 12:40
To już nie będę się rozpisywał ale również jestem za Lemarpol. Pod wzgledem jakości obsługi i konkurencyjności ich oferty są w ścisłym topie na naszym rynku.
alka.krol
Dodano: 19 Lis 2017, 18:20
Do naszej firmy, kupiliśmy parę miesięcy temu od firmy www.inter-import-export.pl/ maszynę Knikmops 90 i do niej widły do palet. Teraz planujemy w tej samej firmie dokupić pług do odśnieżania. Oczywiście firma, poza sprzedażą, także serwisuje sprzęt, oraz przeprowadza szkolenia dla operatorów.
marta.kij
Dodano: 25 Mar 2019, 19:02
Opis idealnie pasuje do firmy GIZO https://gizo.pl/, mają oddział w Warszawie, zajmują się wynajmem, sprzedażą i profesjonalnym serwisem wózków widłowych. Posiadają potrzebne części i oni dojeżdżają do klienta, z wózkiem nie trzeba nigdzie dojeżdżać tylko zadzwonić i czekać na serwisantów. Współpracują z wieloma firmami w całym kraju, mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie i profesjonalny zespół. Również szereg innych usług świadczą, między innymi przeprowadzają profesjonalne szkolenia na wózki i podnośniki.