header.jpg

Owijak do palet

marek.zyzniak
Dodano: 4 Paź 2017, 13:18
Prowadzimy magazyn i wysyłamy sporo pakunków. Wcześniej owijaliśmy wszystko ręcznie streczem, ale jest to bardzo czasochłonne i nie zawsze az tak dokładne. W znajomego przedsiębiorcy widziałam taki https://e-promag.pl/katalog/54,55,owijarki-do-palet owijak do palet. Zastanawiam się czy zainwestowanie w taki sprzęt, będzie mi się opłacało. Wiem, ze na pewno zaoszczędzimy dzięki temu na czasie.
g.g
Dodano: 5 Paź 2017, 08:20
W jakiej cenie jest taki owijak?
klaudia.paspartu
Dodano: 6 Paź 2017, 05:56
Faktycznie, ciekawy jest taki owiajak i rzeczywiście może usprawnić pracę. Ja słyszałam natomiast, że godny polecenia jest regał przesuwny , który sprawdza się świetnie. Można składować na nim palety, bez obawy o ich ciężar.
natalia.nykiel
Dodano: 24 Paź 2017, 09:01
Mam pytanko, choć nie w temacie owijaka, a manipulatorów pneumatycznych, chwytaków i modułów obrotowych. Otóż od niedawna mam kupiony magazyn pod działalność męża. Na hali magazynowej byłoby dużo ciężkich rzeczy, więc zastanawiamy się nad podnośnikami, by łatwiej było przenieść rzecz z punktu A do punktu B. No i tak wpadliśmy na http://www.manipulatory.eu/. Czy możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Widzieliśmy tylko, że mają świetne recenzje w Internecie i szeroki wybór. Szepnijcie nam coś więcej.
andrzej.nowicki
Dodano: 27 Paź 2017, 07:00
Przydatne urządzenie o którym nawet wiele magazynierów w ogóle nie wie Oo.

Dodano: 23 Lis 2017, 14:45
Mówisz poważnie czy żartujesz? Jak mogą nie wiedzieć?
klaudia.paspartu
Dodano: 25 Lis 2017, 16:58
Przyznam szczerze,że bardzo zaciekawił mnie ten temat. Dopiero wdrażam się w kwestie magazynowe i każda informacja jest dla mnie bardzo przydatna. Jednak póki co najbardziej interesuje mnie projektowanie magazynów ponieważ jestem na samym początku drogi do zbudowania swojego magazynu.
bartosz.bartosz
Dodano: 29 Gru 2017, 21:20
[quote author= date=06 Oct 2017, 05:56]Faktycznie, ciekawy jest taki owiajak i rzeczywiście może usprawnić pracę. Ja słyszałam natomiast, że godny polecenia jest regał przesuwny , który sprawdza się świetnie. Można składować na nim palety, bez obawy o ich ciężar.[/quote]

takie regały przesuwne to świetna sprawa, sami mamy coś takiego w firmie.
pawel.mojt
Dodano: 16 Wrz 2018, 23:59
Nie interesuje mnie sam owijak, interesują mnie palety w konkretniej ich kupno po okazyjnej cenie, bo chce ich kupić kilaset i jak widzicie przy tej ilości każde kilka złotych zaoszczędzone da mi dużą sumę. Zastanawiam sie nad kupieniem ich z tej oferty https://skrzynietransportowe.eu/ , bo ta firma ma dobre opinie i dośc niskie ceny. Ceny nie sa najniższe, ale tez obawiam sie, ze najniższa oferta cenowa jest też najgorszą ofertą,