header.jpg

Maszyny do recyklingu - Bartontech

kacper.kalisz
Dodano: 23 Wrz 2017, 11:10
Witam, chcieliśmy z wspólnikiem otworzyć dodatkowo recykling tworzyw sztucznych. Mamy pewne dostawy surowca tylko teraz pozostaje zalatwić formalności i przede wszystkim sprzęt. Czy znacie może Bartontech bądź inną dobrą firmę gdzie znajdę odpowiednie maszyny recyklingowe?
mariusz.mi
Dodano: 24 Wrz 2017, 20:10
No to oby się wszystko powiodło! W przypadku firmy która zajmuje się sprzedażą maszyn recyklingowych to polecam Bartontech. Jednocześnie możesz spokojnie liczyć na wsparcie ich fachowców w zakresie doboru do danej formy recyklingu oraz zapewniają ich serwis. Nigdy nie było problemów z terminami czy niedokładnymi naprawami. Sprawdź sam :)
korek.ko
Dodano: 26 Wrz 2017, 15:18
Również jestem zdania, że warto wybrać Bartontech. Jest to firma która dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Fachowcy chętnie pomagali nam przy wyborze maszyn, a także w zakresie ich podłączenia. Powiedzieli nam również na co mamy zwrócić konkretnie uwagę, aby służyły nam bez awarii przez długi czas. Profesjonalni i uczciwi :)
gregory.fil
Dodano: 9 Paź 2017, 20:33
Wybór firmy która rzeczywiście będzie spełniała wszystkie ustalone warunki oraz chętnie pomoże podczas wyboru maszyn czy jakichkolwiek problemów nie jest łatwe. Natomiast tak jak wspominają moi poprzednicy Bartontech dokłada wszelkich starań, aby tak było. Mają w swojej ekipie bardzo dobrze wyszkoloną kadrę faachowców ktorzy radzą sobie z naprawdę cięzkimi naprawami w krótkim czasie i za to zdecydowanie mozna ich pochwalić.
darek.mik
Dodano: 16 Paź 2017, 05:22
Mamy zamiar wejść w ten biznes z moim wspólnikiem i właśnie nie tak dawno rozmawialiśmy wstępnie o maszynach do recyklingu. Mówił, że jego znajomy właśnie współpracuje z firmą Bartontech i że robią kawał dobrej roboty. Zawsze terminowy i dokładny serwis, pomoc w wyborze oraz dobre ceny zakupu sprzętu. Jeżeli spełniają wszystkie wymagania tak jak o tym słyszałem i czytam tutaj, to moim zdaniem wybór jest jak najbardziej słuszny
kacper.kalisz
Dodano: 8 Gru 2017, 08:51
Dzięki Panowie za pomoc :) Miałem kilka wątpliwości jednak udało się Wam je rozwiać, szczególnie gdy dowiedział się, że Bartontech pomaga w doborze i serwisie bo to jednak bardzo ważny element całego procesu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie :)
artur.fin
Dodano: 19 Gru 2017, 21:34
No proszę, widzę że jest duże zainteresowanie recyklingiem na forum! W końcu jest to naprawdę ważne i nie tylko pod względem finansowym ale również w przypadku gdy chcemy zadbać o nasze wspólne dobro, czyli środowisko naturalne. Co do Bartontech jestem przekonany że z ich pomocą wybierzesz odpowiedni sprzęt pod względem wydajności, rodzaju surowca i ceny. Zaowocuje to wtedy dłuższą współpracą w serwisie i poszerzaniu działalności.

natalia.nykiel
Dodano: 16 Kwi 2018, 21:51
Bardzo dobry pomysł na biznes moim zdaniem. Nie słyszałam o tym jeszcze, dlatego może Ci się to udać. Ja otrzymałam spółkę po dziadku, dlatego pozostaje mi tylko zadbać o starą markę i ją trochę odświeżyć. Rozważam wprowadzenie usprawnień z Primesoftem http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow i wymianę maszyn magazynowych. Mam nadzieję, że to na początek wystarczy, żeby nie zostać w tyle.
adam.mersas
Dodano: 17 Kwi 2018, 06:27
Według mnie to bardzo dobra maszyna jest i chętnie by mi się przydała

Dodano: 17 Kwi 2018, 08:41
Macie jakieś doświadczenia w kwestii maszyn używanych? Pytam konkretnie o coś takiego - http://www.lgf.com.pl. Jest na gwarancji, więc nie powinno być żadnych kłopotów z ew. eksploatacją, prawda? Bardziej skupić się na stanie czy na roczniku?