header.jpg

A kto by nie chciał zamieszkać w nowym domu pod Warszawą ?

Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 25 Wrz 2012, 06:27
A kto by nie chciał zamieszkać w nowym domu pod Warszawą ?

Proponujemy sprawną budowę wysoce energooszczędnego, zdrowego i ekologicznego domu jednorodzinnego o powierzchni od …60 do ...300 m2. Realizujemy wszystkie dostępne opracowania projektowe, gdzie poprzez zespół uprawnionych architektów i inżynierów zapewniamy pełną obsługę procesu inwestycji – … wszelkie sprawy formalne wykonujemy za naszych Klientów.
W zależności od ilości i stopnia skomplikowania zagadnień formalnych uzyskanie pozwolenia na budowę trwa od 1 do 3 miesięcy, a budowa domu w zakresie nawet „pod klucz” od 2,5 do 4 miesięcy, czyli już po pół roku od zawarcia umowy można zamieszkać we własnym domu.
Możliwości, które dają nam nowoczesne technologie budowy domów powodują, że budowa domu nie jest żmudnym procesem, zaś obsługa, którą proponujemy w pakiecie stawia naszą ofertę jako konkurencyjną do zamiaru zakupu gotowego domu czy mieszkania od dewelopera.

// Z a p e w n i a m y //

- pełną obsługę procesu budowy domu za Klienta
- pomoc przy zakupie działki (posiadamy lokalizacje w zespołach domów i jako samodzielne)
- wsparcie w pozyskaniu korzystnego kredytowania, nawet do 100% wartości inwestycji
- sprawną realizację domu w zdrowej technologii ( ściana otwarta dyfuzyjnie ocieplana wełną mineralną – bez użycia styropianu zalecana alergikom, astmatykom i wszystkim z chorobami układu oddechowego )
- zespół fachowców posiadających referencje branżowe od 1995 roku

INFOLINIA +48.22.244.58.07
Od pn - pt w godzinach 10.00 - 14.00
ZAPRASZAMY

http://www.polskieportalebudowlane.pl
ogrodolandia
Dodano: 23 Cze 2015, 12:38
Chyba nie umiałabym mieszkać tak blisko wielkiego miasta, przerażałoby mnie to :/
radek_.jonkisz
Dodano: 9 Lis 2015, 13:22
Warszawa posiada bardzo ciekawy wachlarz lokalizacji!
Ja z miłą chęcią zamieszkałbym w takim pokoju- Escaperoombank.pl ale nie na stałe :-)
To bardzo ciekawa rozrywka i czas spędzony w gronie znajomych!
krzysztof.kadeczko
Dodano: 9 Lis 2015, 15:58
Biorąc temat z przymrużeniem oka, ja bym nie chciał zamieszkać w takim domu, szczególnie pod Warszawą:-)Dlaczego? Mieszkałem 5 lat w takim domu, pod Wrocławiem i był to najbardziej traumatyczny okres w moim życiu, jak na wygnaniu. Zero ludzi, dwa samochody dziennie, przejeżdżające polną drogą, stada pięknych bądź nie bądź ptaszków i żona, wracająca o tej samej wieczorowej porze z pracy, co ja... pustynia. Teraz mieszkamy w 4 pokojach, ale w nowo wybudowanej kamienicy, w środku miasta, wśród ludzi, i czujemy, że żyjemy:-) Jednak jesteśmy stadne stworzenia:-)
marzena.dybas
Dodano: 6 Cze 2016, 06:32
Polecam projekty domów, garaży, altan, pomieszczeń magazynowych jak i wiat znajdujące się na stronie http://www.domyigaraze.pl/. Ceny korzystne, wysyłka oraz dziennik budowy dostałam za darmo! Bardzo miła obsługa, szybka wysyłka i co najważniejsze domek po zakończeniu budowy wyszedł bardzo tanio!!! Polecam :)