header.jpg

Jak szybko schudnąć?

arek.hereda
Dodano: 1 Maj 2019, 09:34
Poczytaj... o foliowaniu :) sposób stosowany jest w gabinetach piękności i ośrodkach SPA...Owijanie nią ciała powoduje szybki wzrost temperatury, skóra zaczyna się pocić, otwierają się pory i dzięki temu pozbywasz się toksyn, które sprzyjają odkładaniu się tkanki tłuszczowej, a aplikowane kosmetyki głębiej wnikają.

Pozdrawiam
Arek
Kodeks pracy i prawo ogólnie
natalia.nykiel
Dodano: 17 Cze 2019, 07:58
A co to, nie ma sposobów na schudnięcie, że się nimi musicie dzielić? Przecież wystarczy odpalić internet i już, mamy gotowe rozwiązania dla każdego. Ja na przykład znalazłam ten fajny preparat https://opinie-konsumentow.pl/piperinox-preparat-odchudzajacy-z-piperyna/ z piperyną, naturalnie występującą w ostrej papryce, pieprzu.. Nie lubię tego , więc mogę tak zażywać i chudnąć.
kicia.kicia
Dodano: 17 Cze 2019, 08:29
dużo seksu :D
Portal Sponsoringowy
roman.tycz
Dodano: 18 Cze 2019, 12:03
Pytanie, czy chcecie schudnąć szybko, czy zdrowo i racjonalnie. Jeśli macie doświadczenia z różnymi dietami, to może warto pomyśleć o czymś skutecznym? Wiem, że w centrum Dobry Brat w Osieku organizowane są specjalne turnusy, na których możecie zrzucić wagę pod okiem specjalistów. Warto się temu przyjrzeć.
wiki.wiki
Dodano: 24 Cze 2019, 07:19
poczytaj ile seks spala kalorii :D
albo też zacznij gonić za facetami :D też spali sie kcal :D
Ogłoszenia Towarzyskie