header.jpg

Jak długo powstaje dom do stanu surowego otwartego?

upadly.bananek
Dodano: 31 Sie 2017, 07:20
Cześć! Mam pytanie - jesteśmy w trakcie budowy domu, ale nasi panowie z budowy jakoś nie mogą dotrzeć. Dom miał być wzniesiony do stanu surowego otwartego do końca września, a póki co od miesiąca powtarzają mojemu mężowi, że "zaczną w poniedziałek i termin ukończenia nie jest zagrożony". Dom ma być duży, sam dach pewnie potrwa miesiąc, a oni twierdzą, że z postawieniem ścian i dachu uporają się w miesiąc - nawet nie cały, bo nadal nie zaczęli. Swoja drogą, czy można ich pociągnąć do odpowiedzialności za niedotrzymanie terminu?
Dodano: 31 Sie 2017, 10:41
Są technologie o parametrach ceramiki, gdzie SSO da się zbudować na wcześniej przygotowanym fundamencie w 1 dzień.

Adam Kleczewski
Członek Zarządu Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów | 94
PSBD - link

Więcej informacji o autorze: https://www.goldenline.pl/adam-kleczewski2/
kacper.kalisz
Dodano: 25 Paź 2017, 14:00
Jeszcze trzeba pamiętać o odpowiednio wykonanych dachu który tak naprawde jest podstawą bezpiecznego domu. Jeszcze zostały ostatnie dni na Jesienne Dachobranie 2017 obejmującą praktycznie całą ofertę dachówek Braas, a trwa do 31 października
artur.fin
Dodano: 1 Sty 2018, 16:47
Już niestety się skończyło ale myślę, ze kto potrzebował na pewno skorzystał :) Liczę, że w nadchodzącym roku Braas również coś ciekawego wymyśli.
elina33.elina33
Dodano: 23 Kwi 2018, 18:16
U Nas trwało to koło 4 miesięcy. Niestety nasza ekipa też nie dała do końca rady.

______

polaczkredyty.com.pl