header.jpg

automatyka bramy

zbyszek.lis
Dodano: 30 Sie 2017, 15:21
Firm które mają takie produkty jest wiele, ale ja jakoś największym zaufaniem darzę firme Hormann. Potrzebna mi była automatyka do mojej bramy i szukałem jej tutaj http://napedowo.pl/ . Spokojnie znajdziesz tam automatykę i do swojej bramy
pawel.paciorek
Dodano: 7 Gru 2017, 20:56
Beninca http://beninca.pl/ od pięciu lat mam ich automatykę. Teraz buduje drugi dom i też na wiosnę będę od nich brał, bo po prostu jestem do nich przekonany. Są różne modele więc można dopasować do rodzaju bramy, też nikt wiadomo Alfą i Omegą nie jest, więc oni pomagają dobrać, żeby bramą ani nie szarpało (zbyt mocny siłownik), ani żeby się nie wlokła (zbyt słaby siłownik).
sebask.pol
Dodano: 28 Sty 2020, 11:34
Akurat jeśli chodzi o bramę wjazdową to pamiętajcie o dobraniu trwałej automatyki do danej bramy. U nas jest to MaxGate Arm Swing z dobrym zabezpieczeniem centrali sterującej na okres 5 lat. Siłowniki bez problemów poradzą sobie z ciężkimi bramami bo na jeden to ok 350 kilogramów. Poza tym oczywiście fotokomórki i lampy ostrzegawcze są dla dodatkowego zabezpieczenia jeszcze jest funkcja przeciążeniowa aby silnik działał jak najwydajniej przez wiele sezonów.
kinga.w
Dodano: 31 Lip 2022, 17:00
Szukając informacji w tym temacie warto zajrzeć też na stronę F&F. To nie tylko rozbudowana baza obszernie rozpisanych produktów (dla przykładu podrzucam opis kategorii ogranicznik mocy https://www.fif.com.pl/pl/43-ograniczniki-poboru-mocy ) ale także wartościowe poradniki video i blogi
tadeusz.norek
Dodano: 8 Sie 2022, 13:45
To prawda wybór automatyki do bramy to ważna sprawa. I moim zdaniem nie warto kupować coś od nieznanych producentów. Lepiej postawić na znaną i cenioną firmę, bo to przecież powinno przez lata działać bez zarzutów. Na pewno jak zdecydujecie sie na automatykę od firmy BFT, to nie będziecie zawiedzeni. Znana i ceniona marka, mają automatykę do bram garażowych, wjazdowych. Są w ich ofercie siłowniki bardzo kompaktowe, które sprawdzą się gdy jest mało miejsca na montaż automatyki, są siłowniki do dużych, cięzkich bram, do takich używanych rzadko i do używanych z duzą częstotliwością.
olaf.fryczkowski
Dodano: 29 Sie 2022, 21:15
Zgadzam się z użytkownikiem Tadeusz. Siłownik musi być przede wszystkim sprawdzony w różnych warunkach, dobrze wykonany, jak również sprawnie radzić sobie z bramą, nawet przy silniejszym wietrze. Dzięki temu unikniemy sporej ilości problemów. BFT to jedna z najlepszych firm, oferują siłowniki, które bez problemu można dopasować do rodzaju bramy, bez kłopotu zamontować, normalnie użytkować. Jest też szeroki dostęp do części
ryszard.polakowicz
Dodano: 31 Sie 2022, 13:56
Taka prawda, że im lepszy siłownik, tym tak naprawdę sprawniejsze działanie bramy, mniejsze zużywanie się napędu, pobieranie takiej ilości energii, która która jest niezbędna. W przypadku dobrych siłowników, jak właśnie BFT mamy dostęp do serwisu, nie trzeba szukać po olx czy fb fachowców

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)