header.jpg

Kominki

andrzej.wysocki
Dodano: 7 Maj 2018, 06:46
A znacie może firmę kominki Janiak. Niedawno wpadłem na ich stronę i zastanawiałem się czy warto ich wybrać. Wolałem jednak poznać opinie innych na ten temat. Znacie tę firmę? Może ktoś polecić?
pawel.mojt
Dodano: 8 Maj 2018, 07:01
W ostatnim czasie kominki stają się bardzo modne. Coraz większa ilość osób decyduje się na instalację kominka w swoim domu. Potwierdzeniem tego faktu jest to, iż często w swoich projektach architekci uwzględniają miejsce na budowę kominku. W związku, z czym na rynku wdrażanych jest coraz więcej urozmaiceń w wyglądzie, budowie i wykończeniu kominków, tak aby zaspokoić rosnące potrzeby i oczekiwania klientów. Uważam, że jednym z najbardziej funkcjonalnych oraz ładnie się prezentujących kominków jest kominek wykonany z żeliwa. Więcej istotnych informacji na jego temat można znaleźć na stronie https://kratki.com/pl/kominki-zeliwne-w-wersji-deco-polaczenie-tradycji-z-nowoczesna-elegancja/

domi
Dodano: 10 Lip 2018, 13:42
Kominki gazowe to super sprawa, świetnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Jakby ktoś z Was szukał takich rzeczy, to warto sobie sprawdzić ofertę http://akosfires.com/pl/akos/. Mają kominki gazowe wolnostojące i do zabudowy. One są nowoczesne, rozniecenie ognia trwa chwile, są bezpieczne, wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.
wiali39.wiali39
Dodano: 25 Lip 2018, 09:24
Te z płaszczem wodnym są bezpieczniejsze.

___

ubezpieczenie dla seniorów w zyciedirect.pl
tomasz.czapla
Dodano: 13 Wrz 2018, 14:49
Nie wiem, czy też to zauważyliście, ale ostatnimi czasy coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się nowoczesne piece kaflowe, które stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kominków. Piece takie w odróżnieniu od klasycznych starych pieców kaflowych posiadają otwartą komorę spalania podobnie zresztą jak w przypadku kominków. Sam zdecydowałem się zainstalować nowoczesny piec kaflowy w moim salonie, który można obejrzeć na stronie https://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/17. Elegancka i niepowtarzalna stylizacja posiadanego przeze mnie pieca kaflowego sprawuje, iż idealnie komponuje się on ze stylem mojego salonu, który został zaaranżowany w stylu retro. Dzięki nagrzanemu piecu w moim salonie panuje niepowtarzalny i urokliwy klimat ciepła i spokoju rodzinnego, dzięki czemu bardzo lubię się relaksować w tym pomieszczeniu.
igor.woropai
Dodano: 31 Paź 2018, 14:59

Ukraina. Drewno kominkowe od 15 zl/m3, sadzonki, choinki 10 zl. Gospodarstwo lesne oferuje drwa do kominkow, drzewka doniczkowe, choinki sosnowe. Duzy wybor choinek cietych. Ustrojone drzewko sosny, jodly 2m od 10zl. Pachnaca zielona choinka z plantacji. TIR ~ 1000szt. Sadzonki produkowane w szkolce gospodarczej, drzewka doniczkowe, obsluga materialu siewnego. Oferujemy drewno iglaste sosna zwyczajna, smolowa. Duze choinki z lasu na zamowienie. Lisciaste brzoza, olcha, klon, osika, lipa, akacja, wierzba, dab, drwa do kominkow. Czernihowskie Nadlesnictwo Lasy Panstwowe. Do sprzedazy polowania na jelenie byki, dziki, losie, sarny. Ceny do uzgodnienia. Zakwaterowanie, sprzet mysliwski, profesjonalny zespol podprowadzajacych. Tereny na ktorych polozone jest nadlesnictwo zapewniaja dogodne warunki wedkarskie, polowan na kaczki itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530, E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
radek.gapinski
Dodano: 28 Lis 2018, 12:12
[quote author= date=15 Feb 2014, 22:49]Jakie kominki są najlepsze? Czy korzystniej jest montować zwykłe kominki czy te droższe z płaszczem wodnym?[/quote]

Jeśli znacie kominki gazowe https://just-home.com.pl/kominki-gazowe/ to naprawdę warto zwrócić uwagę na ich ofertę ;)
igor.woropai
Dodano: 2 Lut 2019, 15:35

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/m3. Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych, wegla. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/m3. Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurydza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz browarny, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
robert.pink
Dodano: 19 Kwi 2019, 11:15
Chcesz wnieść ciepło do swojego wnętrza? Jest to możliwe za sprawą nowoczesnych kominków od https://nowoczesnekominki.pl, które nie tylko podniosą temperaturę w danym pomieszczeniu, ale również wytworzą w nim niepowtarzalny klimat.