header.jpg

Zestaw do zdalnego sterowania w domu

marecz.kin
Dodano: 8 Sie 2017, 13:41
Cześć, Szukam zdalnego sterowania w domu oświetleniem, bramą garażową, roletami itd. Jaki system możecie mi polecić? Pozdrawiam :)
mariusz.mi
Dodano: 16 Sie 2017, 06:28
My używamy w swoim domu sterownika AK177 od JBPartner. Bardzo wygodne i niezawodne rozwiązanie, ponieważ dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 30m. Posiada możliwość jednoczesnego załączenia i wyłączenia wszystkich urządzeń podłączonych, a sygnał nie musi być kierowany z pilota w stronę jednostki sterującej. Można więc wszystko robić z kanapy :)
henryk.wojtasik
Dodano: 18 Sie 2017, 09:46
Ja widziałem ciekawe zestawy Fergusona na stronie wasserman.eu, chyba sobie coś takiego zamówię.
korek.ko
Dodano: 20 Sie 2017, 15:02
Byłem na parapetówce u znajomych i własnie moją uwagę przykuło urządzenie przyczepine do ściany w salonie. Zapytalemprzyjaciela co nowego wymyślili i okazało się, że jest to właśnie zestaw do zdalnego sterowania od JBPartner pokazał mi działanie i sam postanowiłem kupić go do swojego domu. Opcja która nie wiele kosztuje i co najwazniejsze działa skutecznie.
kacper.kalisz
Dodano: 28 Sie 2017, 06:23
Ja jestem zwolennikiem własnie tego typu rozwiązań, ponieważ jest to spore ułatwienie jeżeli chodzi o obsługę wszystkich elementów domu i też wygoda bo automatyzacja temu ma służyć. Można mieć sporą część inteligentnego domu praktycznie z jednego urządzenia i za małe pieniądze. Dobrze, że JBPartner o tym również pomyślał :)
elwira.krol
Dodano: 31 Sie 2017, 19:40
Powiem szczerze, że jeżeli sama kiedyś zdecyduję się na budowę domu, chciałabym przy tym postawić na System Inteligentnego Domu Deimic One. Przede wszystkim bowiem łatwe operowanie ogrzewaniem, roletami, bramami, rekuperacją czy w końcu zraszaczami w ogrodzie to ogromna wygoda. Można tutaj postawić na włączniki, panel dotykowy, bądź też aplikacji na telefon. Najbardziej istotne jest jednak dla mnie to, że można dzięki niemu wygenerować oszczędności w zakresie 25 procent na mediach. Jeżeli ktoś jest obecnie w trakcie budowy, można spróbować sił w konkursie organizowanym przez tą firmę http://deimic.pl/konkurs . Można tutaj wygrać panel to takiego właśnie systemu, a wartość nagrody przekracza 8 tysięcy złotych, więc na pewno jest o co powalczyć:)
sebask.pol
Dodano: 1 Wrz 2017, 08:55
Ale widzisz takie rozwiązanie jest rzeczywiście drogie, a po co stosować wydawac aż tyle na niezbyt pewne rozwiązanie jeżeli tutaj za niewielkie pieniądze można mieć coś podobnego. Wiadomo, że nie na taką skalę, ale zapewnia wygdę sterowania i jest na każdą kieszeń. Fajnie, że JBPartner przygotował również coś takiego bo mam od nich dodatkowo system alarmowy i monitoring IP.
ferguson.ferguson
Dodano: 20 Wrz 2017, 06:31
Ja mogę Wam polecić takie inteligentne sterowanie domem. Mam u siebie ten system i jestem bardzo zadowolony. Fajna sprawa. Upraszcza życie.
darek.mik
Dodano: 13 Lis 2017, 09:47
Słyszałem już kilka pozytywnych opinii na temat tego rozwiązania i szczerze powiem, że sam się zastanawiam nad tym wyborem. Nie drogie rozwiązanie, a znacząco może ułatwić życie i na pewno odpoczynek wieczorny na kanapie.
marecz.kin
Dodano: 1 Gru 2017, 10:51
O dzięki ogromne :) Widzę, że rozwiązanie od JBPartner jest jak najbardziej w moim zakresie cenowym, także chętnie sprawdzę działanie tego sterownika. Oby wszystko było ok, bo jednak wygoda zarządzaniem tyloma rzeczami za pomocą jednego pilota jest znacząca. Pozdrawiam i na pewno dam znać co i jak!