header.jpg

Co do ogrodzenia panelowego?

mielarz.m
Dodano: 31 Lip 2017, 08:18
Jakie znacie metody na poradzenie sobie z przeziernością co jest chyba najbardziej dokuczliwe w ogrodzeniu panelowym? Sadzicie tuje przed ogrodzeniem, a może żywopłot? Czy coś poza roślinnością co jest jeszcze bardziej skuteczne i całkowicie przysłania działkę?
mariusz.nowacki
Dodano: 27 Sie 2017, 21:08
Roślinność OK, ale jednak całkowicie nie przysłoni działki. Oczywiście będzie ona mniej widoczna, ale to nie to czego oczekujesz. Pomyśl nad specjalnymi taśmami do ogrodzenia. Taśmy ogrodzeniowe Thermoplast montuje się bezpośrednio w ogrodzeniu, nie zajmują dodatkowego miejsca, a całkowicie zasłaniają działkę i dodatkowo tłumią hałas:)
stefan.kowalski
Dodano: 28 Sie 2017, 14:17
U mnie dobrze sprawdziły się elementy stalowe z BTH Import Stal Zrobiono mnie tak jak złożyłem zamówienie, idealnie oddziela przestrzeń prywatną od publicznej i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
marta.kij
Dodano: 2 Wrz 2017, 21:00
Zamawiałam moje ogrodzenie panelowe w Białymstoku jakiś rok temu i po montażu zasadziłam tuje i na chwilę obecną są już naprawdę spore. Nie widzę sensu dalszego zakrywania się :D Nad żywopłotem się zastanawiałam, ale jednak tuje wyglądają ładniej i prościej nad nimi zapanować.
kuba.s
Dodano: 27 Wrz 2017, 21:43
Tuje na pewno nie zaszkodzą, a ładnie wyglądają. Trzeba jednak pamiętać o ich pielęgnacji, zresztą tak samo jest z żywopłotem. Z taśmami ogrodzeniowymi nie ma natomiast zabawy, zamontowane skutecznie zapewnią prywatność na działce
mariusz.nowacki
Dodano: 29 Wrz 2017, 17:30
Główną zaletą taśm poza tym, że zapewniają prywatność jest ich niesamowita wytrzymałość. To wszystko dzięki polipropylenowi. Polipropylen jest to bardzo wytrzymały materiał, nie niszczy się pod wpływem słońca, nieszkodliwy jest dla niego mróz czy nadmierna wilgoć.