header.jpg

Zamawiacie eko groszek przez internet?

renata.rodoza
Dodano: 10 Lut 2014, 20:23
Czy zamawiał ktoś z forum, lub może wasi bliscy eko groszek przez internet? Zastanawiam się nad zakupem.Moja rodzina raczej z bloków :-) i nie ma zielonego pojęcia gdzie sprzedają towar dobrej jakości.
sylwia.goszczynska
Dodano: 12 Lut 2014, 19:48
W tym sezonie kupiłam kilka ton od B&E Energy ekogroszek Pomarańczowy, ja mam już od kilku ładnych lat piec na ekogroszek i widzę różnicę pomiędzy tym opałem a ekogroszkiem który kupowałam kiedyś. Na plus na pewno jest rozsądna cena ( darmowa dostawa) korzystałam tez z darmowej pomocy przy zmianie parametrów pieca. Popiół też zmienił swój wygląd, jest bez grud - taki leciutki i delikatny.
janusz.karelny
Dodano: 22 Lip 2014, 09:59
Hmm, a nie lepiej kupić u lokalnego dostawcy? Przynajmniej możemy to sprawdzić, a dostawa też jest gratis. Ekogroszek wrocław - Psary oferuje wysoką jakość i niską cenę.
A Wy skąd jesteście?
pawel.mojt
Dodano: 8 Lis 2016, 12:33
Ja już od dawna zamawiam, bo jest to dużo tansze, a do tego bardzo wygodne. Jeśli chodzi o dostawce, to mogę Wam polecić tego http://wegielsztygar.pl/ , bo jest ro rzetelna firma, która nie oszukuje swoich klientów, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych dostawców wegla. Zawsze dostawałem taka ilość wegla jaka zamowilem i do tego jest to wegiel dobrej jakości cechujący się wysoka kalorycznoscia. Ogrzewanie weglem od nich jest dużo tansze. Sam dystrybutor wegla i ekogroszku ma jego ogromna oferte. Możecie kupic kilka rodzajów wegla w opakowaniach zarówno oryginalnych jak i zastępczych, które sa zresztą sporo tansze od wegla w opakowaniach oryginalnych, bo worek z tego co pamiętam kosztuje mniej więcej 50zl mniej. Zakupy sa bardzo wygodne, bo sa to zakupy internetowe i nie trzeba nigdzie jechać, stać w kolejkach. Nie musicie tez się martwic o dostawce wegla, bo dystrybutor dostarcza go Wam bezpłatnie o ile zamówicie co najmniej worek wegla. Polecam.
daneso9.sew
Dodano: 29 Lip 2017, 12:28
Przy zakupie ekogroszku trzeba wykorzystywać przywileje, czyli możliwość zwrotu itd Czyli kupujemy 2-3 worki, a jeśli się sprawdza to kupujemy docelowe ilości. Dodatkowo trzeba wiedzieć jak i kiedy kupować tu mały poradnik http://www.jaw.pl/2017/05/ceny-wegla-kiedy-kupowac-opal/ bo kupowanie jak większość to zły pomysł
mary.mary
Dodano: 7 Sie 2017, 17:42
Jeśli szukacie dobrego ekogroszku to polecam ten: https://dobry-ekogroszek.pl/. JEst to materiał wysokojakościowy, ze sprawdzonego źródła i z odpowiednim certyfikatem. Do tego cena jest naprawdę korzystna. Na pewno będziecie zadowoleni z takiego zakupu.
elwira.krol
Dodano: 28 Sie 2017, 12:50
Może to być ciekawa opcja, chociaż sama z niej nigdy nie korzystałam. Przy czym póki nie mam doświadczenia w paleniu ekogroszkiem, najpierw chciałabym zaopatrzyć się w takie worki http://dobreworki.pl/, tak aby nie wymieszać go z innym opałem i sprawdzić, jak radzi sobie z nim mój kocioł. Jeżeli opcja ta się sprawdzi, w pełni przejdę na takie paliwo.
marecz.kin
Dodano: 1 Gru 2017, 11:25
Ja ekogroszek zamawiam jedynie ze sprawdzonej hurtowni a mianowicie KGM Hurtownia. Umożliwiają również zamówienia przez internet. Mają świetnie przygotowaną ofertę opału który jest moim zdaniem warty zakupu. Najwyższa kaloryczność, odpowiedni poziom wysuszenia oraz poziom popiołu w stanie roboczym nawet na poziomie 3,85% (ekogroszek Gold). Kontakt z dostawcą jest bez zarzutów i starają się jak najmocniej trzymać wyznaczonych terminów realizacji zamówienia.
micho.a
Dodano: 8 Lut 2018, 17:29
nie warto ograniczać się do jednej ofert, bo więcej ofert znajdziemy w wyszukiwarce opału na gielda-paliw.com
Mika38
Dodano: 23 Lut 2018, 21:58
Przekonaliśmy się, że bardzo dobry jest ekogroszek z Mysłowic . Można go zamawiać przez neta, co jest dużym ułatwieniem. Zawsze kupujemy ze sprawdzonych miejsc, bo nie chcemy się naciąć. Nasi znajomi kupili na jakimś podejrzanym składzie i powiem wam, że lipa była. To była pozorna oszczędność. Ogromnie żałowali.