header.jpg

Okna do biura i domu

filip.kor
Dodano: 4 Lip 2017, 07:46
Witam forumowiczów, no to teraz przychodzę ja do Was z pytaniem: czy ktoś ostatnio kupował okna? Bo szukam inspiracji i też wyoskiej jakości w ich wykonaniu. Co możecie polecić?
artur.fin
Dodano: 7 Lip 2017, 07:22
Cześć :) No wybór okien zawsze zajmuje dość sporo czasu, bo jednak konieczne jest dobre rozeznanie w ofercie, jednak gdy chchcesz skorzystać z pomocy na prawdę dobrych specjlistów w tym zakresie to może udaj się do firmy Domega. Prowwadzą oni sprzedaż okien najlepszych producentów bez pominięcia oczywiście naszych krajowych. Jeżeli też potrzebowałbys montażu to również mają taką ekipę fachowców.
ida.borej
Dodano: 7 Lip 2017, 08:35
Ja okna zamówiłam w internecie. Ich wybór jest naprawdę spory.
zbigniew.muzyk
Dodano: 8 Lip 2017, 17:25
Ja polecam okna Z Dobroplastu. Fabryka znajduję się obok Zambrowa w województwie Podlaskim, w Starym Laskowcu
kacper.kalisz
Dodano: 11 Lip 2017, 06:02
Z oknami to akurat robiłem spore rozeznanie wśród znajomych, rodziny i w końcu fachowców w firmie Domega. Spędziłem u nich prawie cały dzień, żeby tym razem podjąć najlepszą decyzję. Ofertę mają bardzo dobrze przygotowaną i zdywersyfikowaną w zależności od potrzeb klienta.
gregory.fil
Dodano: 19 Lip 2017, 07:24
No dokładnie, ciężko tak na prawde napisać jakiepowinieneś wybrać, bo nie wiemy nic o budżecie ilości okien, czy jak maja wyglądać i czego od nich oczekujesz. Właśnie dlatego patrząc na te aspekty warto wybrać się z tym do polecanych fachowców. W zakresie okien tutaj kilku forumowiiczów ma rację w przypadku firmy Domega. Pracują tam osoby z pasja i wiedzą. Potrafią każdemu pomóc i myślę, że nie będziesz żałował :)
korek.ko
Dodano: 26 Lip 2017, 11:48
Teraz wybór na rynku jest przeogromny i i bez pomocy profesjonalistów można się już w tym wszystkim pogubić. Sam jak chciałem się tym zająć to nie wiedziałem za co się wziąć, ale po rozmowie ze znajomymi, postanowiłem że udam się do firmy, która zajmuje się sprzedażem okien po pomoc i tak w Poznaniu trafiłem na firmę Domega. Pomogli mi raz a porządnie zdecydować. Okna i akcesoria dobraliśmy za jednym zamachem. Do tego od razu umówiłem się na montaż. Zachowali wszystkie standardy pracy, więc i tutaj było w porządku.
radoslaw.potocki
Dodano: 9 Sie 2017, 19:02
Wybór okien to jedno a ich montaż drugie. Wiadomo lepiej ,żeby zrobili to specjaliści. W okolicach Krakowa prosperuje całkiem dobra firma malhaus http://malhaus.pl/uslugi/prace-murarskie-i-stolarskie/ - oni zajmują się takimi usługami na medal .
karateka123.karateka123
Dodano: 9 Sie 2017, 20:59
Firm oferujących zakup okien jest multum. Warto postawić na sprawdzone, które nie tylko sprzedadzą, ale też doradzą, jak najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz mieć duży wybór okien dobrej jakości powinieneś sprawdzić http://www.witraz.eu/pcv/veka-premium.html. Firma działa nie tylko w Polsce, ale eksportuje też za granicę, więc powinni być ogarnięci w temacie.
marecz.kin
Dodano: 14 Sie 2017, 04:56
JAk najbardziej firma ktorą mogę polecić Ci z czystym sumieniem to Domega. Zajmą się Tobą od początku do końca. Wspierają podczas wyboru i zawsze służą dobrą poradą. Do tego terminowi w przypadku realizacji montażu i dostaw. Zdecydowanie polecam ;)