header.jpg

Greenery - opinie

jakub.polski
Dodano: 30 Cze 2017, 07:32
Widziałem zapowiedź tego systemu. Ktoś miał możliwość testowania? Wiem, że za kilka tygodni dopiero będzie to oddane dla klientów, ale pewnie ktoś wcześniej miał opcję sprawdzenia tego. Spodziewać się prawdziwej rewolucji?

Dodano: 3 Lip 2017, 17:12
Widziałem ich stronę już jakiś czas temu. Jak na razie nie ma nawet możliwości założenia konta. Też myśleliśmy, że będzie jakieś demo, ale skoro premiera systemu dopiero w sierpniu, to pewnie jeszcze nawet nie mają ostatecznej wersji. Czekamy. Szkoda, że u nas coś takiego pojawia się tak późno po zachodniej Europie.
jakub.polski
Dodano: 4 Lip 2017, 07:36
A czego się spodziewasz? Widziałem w sieci publikacje na temat Greenery, sporo konkretów, ale tak naprawdę cokolwiek więcej będzie można powiedzieć dopiero na podstawie weryfikacji samego systemu. W sierpniu. Może wcześniej pojawiają się jakieś recenzje w prasie branżowej.
kamila.bis
Dodano: 5 Lip 2017, 17:06
Po prostu sądziłam, że branża wie więcej, ale chyba nie wie. Zazwyczaj przy nowych systemach pojawiają się przecieki, niektóre firmy są przecież zapraszane do testowania systemów, żeby mogły mieć wpływ na końcowy efekt. Przeciez producentom Greenery zależy przede wszystkim na tym, żeby ich aplikacja została dobrze przyjęta przez rynek.
jakub.polski
Dodano: 6 Lip 2017, 07:27
Bardzo prawdopodobne, że wie - pewnie większe firmy zostały zaproszone do testowania przed pojawieniem się systemu, ale mają umowę poufności. Jakiekolwiek przecieki będą się pojawiać dopiero w publikacjach prasowych, które roześle Greenery. Innych rzetelnych źródeł się nie spodziewaj.
kamila.bis
Dodano: 7 Lip 2017, 21:34
System wspierający współpracę ze szkółkami i ogólnie oferowanie/prezentowanie roślin klientom był już potrzebny dawno temu. Nie wiem czemu firmy wcześniej nie zaprojektowały do tego odpowiedniego systemu - sami zgłaszaliśmy takie zapotrzebowanie, ale reakcji rynku nie było. Podejrzewam, że ten system będzie mieć duże zainteresowanie - przecież inne firmy mają podobne potrzeby.
jakub.polski
Dodano: 21 Lip 2017, 09:40
Na wszystko jeszcze poczekamy. Dopiero na koniec sierpnia, na targach "Zieleń to życie", system ma być oficjalnie zaprezentowany. My zamierzamy podpisać umowę przed targami, ale to jeszcze wiele zależy od informacji, jakie uzyskamy.

Dodano: 16 Sie 2017, 16:56
Szkoda, że nie można wcześniej zobaczyć systemu, ale cóż - nasze rośliny będą pokazane w systemie.
Mamy je dostarczyć na targi - jeszcze nam pozostały do załatwienia jedynie formalności.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ogólnie liczę, że w ten sposób usprawnimy sobie działalność.
jakub.polski
Dodano: 6 Wrz 2017, 09:20
I jak oceniacie system po targach? Nas ostatecznie nie było, żadnego przedstawiciela z firmy, nie wyrobiliśmy się ze wszystkim. Greenery spełnia oczekiwania? Wiem, że raczej nikt nie miał okazji na dobre przetestować system, ale widzieliście jak on działa, jak się go obsługuje, jak wygląda?