header.jpg

Program dla architektów- jaki Cad?

marecz.kin
Dodano: 21 Cze 2017, 12:19
Cześć forumowicze :) Czy jest między Wami może jaki architekt i poleciłbym mi odpowiedniego CAD? Ten dotychczasowy jednak mi nie wystarczał i szukam czegoś nowego, gdzie przy pracy nie będę musiala ciągle się denerwować. Z gory dzięki za pomoc :)
szymek.weros
Dodano: 26 Cze 2017, 06:44
Witam kolegę ;) No tutaj wiadomo wybor jest na rynku, jednak aby trafić na odpowiedni też się troche naszukalem. Teraz używam ZwCad 2017 i dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza na ten moment opcja. Funckjonalny, dobrze radzi sobie z obrazami rastrowymi i blokami dynamicznymi przy lepszym komputerze można równiez używać wersji 64bit. Przetestuj go sam, bo masz opcję 30 dniowego darmowego sprawdzenia w pełnej wersji testowej.
sebask.pol
Dodano: 29 Cze 2017, 09:08
Dokładnie ja w zawodzie pracuję już od 8lat i przez parę Cadów przeszedłem. Teraz po wersji testowej przeszedłem na płatna wersje ZwCad 2017. Dobra cena jak za tyle dodatkowych opcji. Do tego śmiga bardzo ładnie, nie tnie się a do tego dobrze obsługuje bloki dynamiczne i obrazy rastrowe. Według mnie spełnia wszystkie normy ;)
filip.kor
Dodano: 4 Lip 2017, 07:42
No to masz juz odpowiedź ;) Ja równiez nie zmienię kierunku, bo ZwCad 2017 jest zrobiony śweitnie. Funckjonalny, nie tnie się, świetnie zrobione nakladki, dobra obsługa posprzedażowa też funkcja "Pomoc" na ich stronie odpowiednio rozbudowana.
artur.fin
Dodano: 7 Lip 2017, 07:01
Jak najbardziej powinieneś prztestować przynjamniej ZwCAd 2017 ilość zalet zdecydowania wynosi go wśród innych. Bardzo dobrze przygotowany pod względem obsługi posprzedażowej, dobra obsługa bloków dynamicznych i obrazów rastrowych. Bardzo dobrze wykończony pod względem funkcjonalny i zadbali o pełną kompatybilność.
kacper.kalisz
Dodano: 12 Lip 2017, 06:25
Nic mi innego ie pozostaje jak potwierdzić zdanie moich poprzedników. ZwCad 2017 to najlepiej dopracowana wersja jak to tej pory. Poza tym jak zawsze najlepiej sprawić to na własnej skórze, więc przetestuj go za darmo przez pierwsze 30 dni :)