header.jpg

Dokumentacja przy instalacji szamba

zuzanna.olkiewicz
Dodano: 5 Cze 2017, 11:39
Powiem szczerze, że zanim nie zaczęłam nieco się dowiadywać o instalacji zbiornika na szambo betonowe, to nie miałam pojęcia, że łączy się to z tak dużą liczbą różnych dokumentów i wymogów, czyli jak się domyślam, również firma, którą wybierzemy musi być solidna i rzetelnie podejść do takiej dokumentacji. Jak na razie tylko w tej ofercie www.szambabetonowe48.com znalazłam zapewnienie o komplecie dokumentów i pięcioletnią gwarancję, kojarzycie może tę firmę i możecie się podzlić opiniami?
olaf.kowalczyk
Dodano: 31 Lip 2017, 03:10
Najlepiej chyba przejrzeć najlepsze rankingi/opinie żeby zebrać to potem w kupę i mieć jako takie ogólne rozeznanie w temacie. Dzięki temu uniknie się jakiś niepotrzebnych pomyłek itd. A jest to darmowa opcja :p.

Dodano: 17 Kwi 2018, 08:58
Kilka dni temu miałam awarię szamba. Wylało dosłownie na całe podwórko. Fachowiec stwierdził, że niezbędna jest wymiana pompy głębinowej. No i musiałam znaleźć dobrego producenta. Jest nim Dambat http://www.dambat.pl/ . Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta, więc cieszę się, że na nich trafiłam. Szczerze polecam. A wy jakie macie zdanie an ich temat?