header.jpg

Jakie okna do całego domu

gregory.fil
Dodano: 5 Cze 2017, 11:23
Cześć, chciałem zapytać jakie okna macie i które na prawdę wyróżniają się na rynku. Dodatkowo chciałem znaleźć miejsce gdzie tez fachowcy pomogą mi w doborze najlepiej Poznań bądź okolice:)

____!
Wątek promowany - Domy Szkieletowe w Polsce. Kliknij ...
Wątek promowany - Budowa domów energooszczędnych.Kliknij ...
basia.stobejczyk
Dodano: 1 Lip 2017, 19:25
Dobre okna to przede wszystkim okna dobrze dobrane do funkcji jakie mają spełniać.Inne okna założysz w zabytkowej kamienicy, inne w nowym bloku a jeszcze inne w witrynie sklepowej. Kiedy szukałam okien tarasowych z funkcją antywłamaniową, to najodpowiedniejsze wydały mi się okna http://markbud.pl/drzwi-tarasowe-przesuwne-20#content
adam.krakowiak
Dodano: 20 Lip 2017, 09:34
Ja też zamawiałem okna w Markbudzie i mogę powiedzieć, że mają wzorowe podejście do klienta, doradzają indywidualnie fachowo, ale też nie wyciągają pieniędzy, proponując jakieś skomplikowane rozwiązania, z czym już niestety miałem okazję się spotkać. Z okolic Poznania warto polecić Awilux, wiem że są rzetelni, bo znajomi kupowali od nich okna, a ja z racji bliskości geograficznej (mieszkam pod Warszawą) zdecydowałem się na Markbud.

____!
Wątek promowany - Domy Szkieletowe w Polsce. Kliknij ...
Wątek promowany - Budowa domów energooszczędnych.Kliknij ...
maja.nikos
Dodano: 27 Lip 2017, 08:40
My właśnie z mężem mamy ten sam problem, ponieważ nie możemy się zdecydować, jakie kupić do całego domu okna Wrocław ? Czy lepszym rozwiązaniem są te okna drewniane, a czy może lepiej się sprawdzają te z PCV? Nie znamy żadnego fachowca, który doradziłby nam, więc może Wy coś doradzicie?
karol.wojcik
Dodano: 3 Sie 2017, 07:28
Ja mogę polecić swoje okna łukowe De Lux. Fajnie i nowocześnie wyglądają, a przy tym są solidne i w przystępnej cenie! Super połączenie
gregory.fil
Dodano: 11 Sie 2017, 11:12
Warto wcześniej skonsultować to ze specjalistami, którzy mają doczynienia z oknami najepszych producentow na codzień. Dlatego skorzystaliśmy z pomocy Anex Okna, którzy zajmują się sprzedażą i montażem okien w Warszawie i okolicy. Dokładnie przedstawili mi ofertę na wszystkie interesując nas modele. Do tego terminowo i rzetelnie zajęli się wykonaniem montażu w dobrej cenie.

Mini Czat