header.jpg

Stowarzyszenie Dom Drewniany, Wojciech Nitka - definiowanie budownictwa szkieletowego.

Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 3 Maj 2017, 12:57
Stowarzyszenie Dom Drewniany, Wojciech Nitka - definiowanie budownictwa szkieletowego.

Jeśli chodzi o definiowanie budownictwa szkieletowego przez Pana Wojciecha Nitkę, to muszę stanowczo podtrzymać, iż bzdury które głosi ów "ekspert" niestety wciąż się rozwijają w kierunkach mocno nieodpowiednich.
Proponuję wszystkim czytającym propagandę Pana Nitki i Stowarzyszenia Dom Drewniany oraz Inwestorom, którzy już dali się nabrać oraz tym, którzy zamierzają dać się nabrać dużą ostrożność w braniu na serio głupot, które Pan Wojciech Nitka wypisuje i promuje wraz z uczestnikami założonego przez siebie Stowarzyszenia Dom Drewniany. Nie ma to drodzy Państwo nic innego na celu jak promowanie i lobbowanie określonych produktów i usług, na pewno jednak nie w trosce o inwestora i jego budżet, czy parametry jakkolwiek istotne w fizyce budowli.

Dla tych z Państwa dla których moje słowa są niewystarczające - polecam analizie wiedzę zamieszczoną w grupie Domy bez Błędów Pana Jerzego Bogdana Zembrowskiego,która jest czynna dla zalogowanych użytkowników na FB pod linkiem https://www.facebook.com/groups/1011643045634444/

Szczerze polecam informacje zawarte przez Pana Zembrowskiego jako materiał, który można traktować w formie edukacyjnej.
Co prawda Pan Zembrowski promuje swoją książkę, jednak nikt kupować jej nie musi, a informacje zawarte w odpowiedziach dostępne bezpłatnie posiadają naprawdę sporą wartość nawet dla profesjonalistów. Mnie osobiście bardzo cieszy to, że w końcu można przeczytać w internecie coś fachowego napisanego bez wspierania ośrodków producenckich.

Należy zdawać sobie sprawę, iż Stowarzyszenie Dom Drewniany to ośrodek lobbistyczny, żyjący z uprawiania lobbingu. Co gorsza jednak, jest już wybudowane bardzo dużo domów bez projektów wykonawczych, bez uwzględnienia konstrukcji, technologii oraz o bliżej nieokreślonych parametrach fizycznych przegród.
Tym razem kwestie marketingu, czarnego pijaru oraz manipulacji rynkowych pomijam zupełnie.

Pozdrawiam Adam Kleczewski
O mnie ... Kliknij ...
PSBD - link. Kliknij ...

____
Polecany artykuł - 5 punktów kluczowych przy adaptacji projektu typowego ! Kliknij ...
Polecany artykuł - Budowa domów o parametrach ceramiki w 60 dni. Przystępne ceny.Kliknij...
Polecany artykuł - Budynki wykonane z drewna w Bieszczadach stoją po 150 lat i więcej ...
Polecany artykuł - Budownictwo energooszczędne nie musi być ani drogie ani trudne. Kliknij ...
Polecany artykuł - Warunki Techniczne Wykonywania i Odbioru Robót. Recenzja. Kliknij...
Polecany artykuł - Domy hybrydowe sp. z o.o. - jak to jest z tą ofertą? Kliknij ...
Polecany artykuł - Elewacja docieplana wełną w budynku szkieletowym ... Kliknij ...
Polecany artykuł - O New House, firmie oferującej budowę domów ... Kliknij ...

_____!
Wątek promowany - Stan surowy domu w 1 dzień! Kliknij ...

Reklama - Informacje na temat marmuru, granitu, piaskowca i wapieni.Usługi kamieniarskie w Polsce.Kliknij ...

#forummurator #archon #archeton #z500 #budowadomów #projektdomu #dom #firmabudowlana #danwood #danwoodopinie #forummurator #forumbudowlane #wojciechnitka #szkielet #domdrewniany #domszkieletowy #domenergooszczedny #dompasywny #budowadomu #nieruchomosci

Raport I - edycja. SPOSÓB I JAKOŚĆ DYSTRYBUCJI INFORMACJI ... ETYKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZACJI ZRZESZAJĄCYCH UCZESTNIKÓW BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE ... KLIKNIJ W TEKST--
sprowadzanie_.na_ziemie
Dodano: 19 Lip 2017, 07:07
Panie Adamie,

A kim tak właściwie Pan jest, aby stwierdzać poprawność wykonania budynków członków stowarzyszenia ? Pana ekspertyza bazuje na czym dokładnie ? Obowiązujące standardy hahaha dobre, dobre - dawno się tak nie uśmiałem. Ale wracając do tematu proszę przesłać wykaz obowiązujących standardów czekam z niecierpliwością.

Raport I - edycja. SPOSÓB I JAKOŚĆ DYSTRYBUCJI INFORMACJI ... ETYKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZACJI ZRZESZAJĄCYCH UCZESTNIKÓW BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE ... KLIKNIJ W TEKST--
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 19 Lip 2017, 07:48
(sprowadzanie_.na_ziemie)

Panie Adamie,

A kim tak właściwie Pan jest, aby stwierdzać poprawność wykonania budynków członków stowarzyszenia ? Pana ekspertyza bazuje na czym dokładnie ? Obowiązujące standardy hahaha dobre, dobre - dawno się tak nie uśmiałem. Ale wracając do tematu proszę przesłać wykaz obowiązujących standardów czekam z niecierpliwością.

ODP:
Śmiech to zdrowie Śmieję się razem z Panią/Panem :)
Ja nie wymyślam standardów jak niektórzy. Jeśli Pan nie wie czy nie rozumie na czym polega prawidłowe projektowanie w budownictwie to ja Panu chyba nie pomogę niestety.
Pozdrawiam Adam Kleczewski
olgierd_.kuzia
Dodano: 19 Lip 2017, 08:45
Oczywiście, że śmiech to zdrowie :)

Szczególnie jak się człowiek zapozna z tym co się wyczynia Domy szkieletowe w Polsce
tadeusz.piotrowski
Dodano: 28 Lip 2017, 07:20
W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje ani nic nie skaszanimy :P. Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie.