header.jpg

Prośba o opinie na temat domów typowych

W23 Architekci
Dodano: 31 Sty 2014, 17:29
Witam,

Chciałbym przeprowadzić małą ankietę wśród forumowiczów. W naszej pracowni jesteśmy w trakcie opracowania katalogu projektów typowych i chciałbym zasięgnąć opinii jakich projektów Wam brakuje w obecnych kolekcjach. Z tego co widzę jest prawie wszystkie ale tak naprawdę to są te same budynki różniące się o parę centymetrów albo kolorystyką. Nie spotkałem się z budynkami o zróżnicowanych poziomach, również mało jest budynków na wąskie działki. Jakich projektów Wam brakuje? Mamy już kilka projektów, pierwszym naszym "dzieckiem" jest projekt małego domu (bo takie przede wszystkim chcemy robić - małe i tanie w budowie. Można go znaleźć bez problemu w internecie W23-M1. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie.
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 2 Lut 2014, 14:33
Co przemawia ZA budową domu w technologii PERFEKKO SYSTEM ? Kliknij w ten tekst - i poznaj argumenty których nie posiadają inne technologie.

[quote author= date=31 Jan 2014, 17:29]Witam,

Chciałbym przeprowadzić małą ankietę wśród forumowiczów. W naszej pracowni jesteśmy w trakcie opracowania katalogu projektów typowych i chciałbym zasięgnąć opinii jakich projektów Wam brakuje w obecnych kolekcjach. Z tego co widzę jest prawie wszystkie ale tak naprawdę to są te same budynki różniące się o parę centymetrów albo kolorystyką. Nie spotkałem się z budynkami o zróżnicowanych poziomach, również mało jest budynków na wąskie działki. Jakich projektów Wam brakuje? Mamy już kilka projektów, pierwszym naszym "dzieckiem" jest projekt małego domu (bo takie przede wszystkim chcemy robić - małe i tanie w budowie. Można go znaleźć bez problemu w internecie W23-M1. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie.[/quote]

Jeżeli chodzi o projekty typowe to w powiedzmy 200 projektach na rynku jest wszystko co podstawowe - podawane jako 1000 projektów "do wyboru". Niestety oferta projektów gotowych, to jak okazuje się po zakupie takiego projektu, jedynie koncepcja - nic więcej. Większość projektów typowych ma bardzo poważne braki, o czym inwestorzy dowiadują się podczas budowy. Projektom typowym stanowcze NIE.
W23 Architekci
Dodano: 3 Lut 2014, 07:14
Zgadzam się, dużo projektów robione jest tak aby miały tylko tyle ile potrzeba do uzyskania pozwolenia a to co w środku szok, kilka kominów w różnych miejscach, chaotyczny układ. Dlatego też chcemy mieć skromną ofertę ale za to perfekcyjną! Pozdrawiam
tomasz.mika
Dodano: 17 Lut 2014, 16:14
Tak, i białe rynny:)
julita.kowalska
Dodano: 21 Lut 2014, 12:09
Jeśli chodzi o domy typowe to ja robiłam w MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-tradycyjnych . Mają dobre projekty i nie było konieczności zmian w projekcie w czasie jego realizacji. Domy są ładne i dobrze wykonane.
kinga.w
Dodano: 25 Lut 2014, 13:14
[quote author= date=17 Feb 2014, 16:14]Tak, i białe rynny:)[/quote]
Biały system orynnowania do ciemnego dachu.. "Idealne" połączenie ;]
jarek.kowalewski
Dodano: 18 Maj 2016, 09:42
Na jednej stronie znalazłem piękny projekt typowy. Dobrze jakby było więcej tego typu http://www.tissu.com.pl/produkt/82,projekt-domu-typowego-villa-ibiza
dallas23.dallas23
Dodano: 30 Maj 2018, 13:43
Mam dokładnie to samo zdaniem co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
karolina.rumiez
Dodano: 29 Cze 2018, 11:37
My ostatnio z mężem oglądaliśmy projekty domów parterowych właśnie typowych i coraz bardziej jesteśmy przekonani, że taki dom by nam odpowiadał. No i też liczy się tu budżet finansowy,