header.jpg

ogrzewanie gazem płynnym

Franka
Dodano: 4 Maj 2015, 10:01
My swego czasu bardzo baliśmy się o koszta ogrzewania. Ile to mniej więcej będzie kosztowało. Jednak zdecydowaliśmy się na gaz , zrezygnowaliśmy ze zwykłego pieca i nie żałuję. Jest to o wiele bardziej wygodne no i ekologiczne. Nie trujesz otoczenia. Węgiel obecnie nie jest taki tani tak więc jest to mit,że takie ogrzewanie będzie tańsze.
Zamawiamy gaz tutaj:
http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-domu.html - oferują dostawy gazu do domu na terenie całej Polski. jeśli zastanawiacie się ile może mniej więcej to kosztować o zadzwońcie do nich sami i porównajcie sobie co mniej więcej będzie dla Was bardziej opłacalne.
anita.mol
Dodano: 5 Maj 2015, 15:13
Moim zdaniem jest to dobry pomysł.

Mieszkania w Krakowie - Cordia Cystersów Garden
norbert.ostrowski
Dodano: 8 Maj 2015, 22:02
Kiedyś znajomy korzystał, ale sprzedał już dom z tym paliwem i aktualnie ma centralne na gaz i jest bardzo zadowolony.
krzysztof.nowak
Dodano: 18 Maj 2015, 19:01
Ja ogrzewam gazem płynnym i jestem zadowolony, więc mogę jedynie polecić ten rodzaj ogrzewania.
weronka.glinowska
Dodano: 27 Cze 2015, 07:33
ok, a na co zwracać uwagę przy wyborze dostawcy? Amerigas wspominany ma kilka opcji na przykład. Interesuje mnie również jak to jest ze zbiornikiem, czy ktoś go serwisuje, czy trzeba ten temat dodatkowo ogarnąć poza dostawcą?
sylwek.fla
Dodano: 13 Sie 2015, 05:43
Mnie też więcej szczegółów interesuje nt. Amerigasu. I zbiornik to moim zdaniem najkorzystniej w dzierżawie
maciej.dutkiewicz
Dodano: 16 Wrz 2015, 08:00
A jak już tym gazem płynnym, to od jakiego dostawcy go brać? Mój znajomy ostatnio podesłał mi interesującą firmę, a mianowicie http://www.cryogas.pl/lng jeżeli jest tu jakaś osoba, która skorzystała z usług tego dostawcy, to czy by mogła się wypowiedzieć na ich temat? Zależy mi na rzetelnej opinii. Jak wiecie, wybór dostawcy w dzisiejszych czasach jest naprawdę trudny.
maciej.michalak
Dodano: 6 Paź 2015, 13:38
Ja o tej firmie nic nie wiem, niestety. Sam korzystam z usług Bałtykgazu, dzierżawię od nich zbiornik jak na razie, no i zamawiam gaz. Jak dotąd nie narzekam, firma jest bardzo w porządku, polecam sie zainteresować. W razie awarii nie muszę się martwić o naprawdę, jak w przypadku mniejszych dostawców. W ogóle pomysł na dzierżawę zbiornika na gaz płynny jest niegłupi, zwłaszcza, jak się stawia dom, gdzie nie ma połączenia z siecia gazową.
jacek.kunik
Dodano: 30 Lis 2015, 14:02
Bałtykgaz, to świetna firma. Oferują kompleksowe rozwiązania. Dobrze trafiłeś. Rzeczywiście można u nich dzierżawić zbiornik na gaz i myślę, że jest to dobry pomysł. Firma ma naprawdę profesjonalne podejście do tematu.
micho.a
Dodano: 6 Mar 2016, 21:29
Dla użytkowników z własnym zbiornikiem proponuje propan bez kosztów dzierżawy zbiornika na propan w atrakcyjnej cenie gielda-paliw.com/propan-cenagdzie po zamieszczeniu bezpłatnego ogłoszenia otrzymujemy oferty od wielu dostawców