header.jpg
          

Sprzęt do magazynu

zbyszek.lis
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 375
Dodano: 3 Lut 2017, 17:58
Czy zna ktoś dobrą firmę, która wyposaża magazyny? Szukam kogoś sprawdzonego, który ma na prawdę dobry sprzęt: https://e-promag.pl
tomasz.pudlo
Dołączył: 6 Gru 2016
Posty: 72
Dodano: 24 Lut 2018, 14:03
A o jaki sprzęt dokładnie ci chodzi? Bo jeśli szukasz podnośników do magazynu to najlepszą ofertę ma firma http://haulotte.pl/. Przede wszystkim ich podnośniki mają niewielkie wymiary (idealnie sprawdzają się więc w ciasnych zazwyczaj magazynach), a duży udźwig i zasięg. Ważna jest też ich ergonomia - która ułatwia pracę na nich.
andrzej.derejski
Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 7
Dodano: 14 Sie 2018, 11:10
Wyposażając swój magazyn miałem sporą zagwozdkę jakich wózków i regałów mam użyć, by był w pełni funkcjonalny, a praca na nim efektywna. Ostatecznie zdecydowałem się na firmę sinlog: http://sinlog.pl/ i nie żałuję tego wyboru. Świetni fachowcy. Rzetelnie wykonali swoją pracę, dobrali odpowiedni sprzęt i zaplanowali w jaki sposób ma wszystko wyglądać. Mogę ich wam polecić, bo wykonali naprawdę kawał dobrej roboty.
biuro.market
Dołączył: 5 Lis 2018
Posty: 5
Dodano: 5 Lis 2018, 22:20
Widzieliśmy, że sporo osób pyta o metalowe meble i wyposażenie do magazynu jak i biura. W ofercie naszego sklepu https://biuromarket.com.pl/ od dawna z powodzeniem sprzedajemy tego typu wyposażenie i staramy się zadbać jednocześnie o jak najwyższą jakość. Nasi klienci chwalą je za wytrzymałość i funkcjonalność, ale także ciekawy design. Wiemy co jest dobre jakościowo więc zapraszamy do przeglądania oferty i mamy nadzieję, że w razie wątpliwości będziemy w stanie Wam skutecznie doradzić.