header.jpg

Jak wykonać szpachlowanie ? - Poznań

marcin.kustosz
Dodano: 26 Sty 2017, 16:25
Zastanawiam się czy warto zabierać się za samodzielne, ręczne szpachlowanie (ok. 50m2) - kilka wskazówek znalazłem na stronie: http://projektoria.com.pl/szpachlowanie-poznan ale nie wiem czy to wystarczy. Ściany są krzywe, od czego zacząć, czy lepiej od razu brać firme?
ariel.kruk
Dodano: 5 Lip 2017, 09:23
Moim zdaniem lepiej zapytać o to jakieś specjalistę. Według mnie to będzie najlepsze rozwiązane...
andrzej.wieczorek
Dodano: 29 Sie 2017, 07:14
Popytaj może wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. A to na pewno lepsze źródło wiedzy niż forum :). I wtedy masz pewność że nie ma tam nawet śladu żadnego zakłamanego marketingu - jak to często bywa na stronach internetowych czy innych portalach z odnośnikami do sklepów.

Dodano: 3 Wrz 2017, 06:36
Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).

Dodano: 18 Wrz 2017, 09:31
Nie mam pojęcia jak obecnie się podejmuje tego typu decyzje ale raczej najlepiej jednak poszperać na jakiś konkretnych stronach tego typu. Wtedy jest pewność że dobrze wybierzemy ^^.

Dodano: 27 Wrz 2017, 05:49
powinno się to zrobić solidnie i cierpliwie bo to długotrwałe efekty potem powoduje na konstrukcji całego domu niestety :/.

Dodano: 2 Paź 2017, 18:49
Najlepiej było by po prostu wynając fachowca od szpachli i tyle, a tak sami coś możemy skaszanić jeszcze bardziej :P.

Dodano: 18 Lis 2017, 08:30
Poprzeglądaj może opinie innych osób i na tej podstawie podejmij jakąś konkretną decyzję ? Bo wtedy możesz zrobić jakiś odsiew tych gorszych opcji i mieć pewność że wybierzesz dobrze :).