header.jpg
          

Wynajem dźwigów.

rafal.ponkin
Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 7
Dodano: 17 Sty 2014, 11:09
Rzadko to robię, ale dość długo szukaliśmy podwykonawcy, który będzie wstanie zrealizować, dla nas pewien projekt. Chodziło o przeniesienie dwóch budynków z jednego miejsca w drugie (przy zachowaniu ich w jednej bryle) dwie firmy przyjechały i powiedziały, że się nie da. Dopiero firma Crane - Usługi dźwigowe (http://crane.waw.pl/) obiecała się podjąć i za to słowa uznania. Więc jeśli ktoś ma "nietypowe" projekty to warto spróbować u nich.
elwira.krol
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 145
Dodano: 14 Gru 2015, 22:37
Moim zdaniem tego typu firmy, które starają się, aby spełnić oczekiwania i wymagania klientów, warto polecać. Sama także znam tego typu przedsiębiorstwo, a konkretnie działający w Małopolsce, a także na Śląsku Uniwersal. Miałam okazję współpracować z nimi w trakcie podcinania sporej ilości drzew pod liniami wysokiego napięcia, gdzie liczyła się precyzja, a także sprawne przeprowadzenie całej akcji, ponieważ "wyłączenie" sieci energetycznej było objęte określonymi ramami czasowymi. Panowi do spółki z pilarzami poradzili sobie wzorcowo, wobec czego moje duże uznanie dla ich pracy.
malwina.jaworska
Dołączył: 28 Lip 2016
Posty: 20
Dodano: 29 Wrz 2016, 14:36
Powiem szczerze, że w wielu przypadkach często lepszą opcją jest wynajem określonego rodzaju maszyn, niż ich zakup. Przykładowo jeżeli ktoś planuje chociażby jednorazowy załadunek dużej ilości produktów o sporej wadze, na pewno tego rodzaju wynajem wciągników, oferowany przez http://www.redrooster.pl , będzie na pewno o wiele lepszym krokiem, niż zakup takiego sprzętu. Bądź co bądź firma ta w swojej ofercie posiada wciągniki wysokiej jakości i jeżeli ktoś nie będzie używał ich regularnie, lepiej jednak skorzystać z opcji wynajmu.
ryszard.bart
Dołączył: 5 Paź 2016
Posty: 1
Dodano: 5 Paź 2016, 12:53
W przypadku nietypowych zadań rzeczywiście warto pomyśleć o wynajmie. Mój znajomy prowadzi biznes we Wrocławiu i wynajmuje podnośnik koszowy, który ułatwia prace wysokościowe. Podczas zeszłorocznych wichur w mieście przydał się do usuwania naderwanych konarów. Ma tutaj swoją ofertę, gdyby ktoś potrzebował http://podnosnikwroclaw.pl/wynajem-podnosnikow-koszowych/
alka.krol
Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 25
Dodano: 19 Lis 2017, 18:14
[quote author= date=29 Sep 2016, 14:36]Powiem szczerze, że w wielu przypadkach często lepszą opcją jest wynajem określonego rodzaju maszyn, niż ich zakup. [/quote]
Oczywiście, jeżeli sprzęt ma być użyty jednorazowo, to bardziej korzystny jest wynajem niż zakup, tym bardziej, że jest to dość drogi sprzęt. Natomiast, jeśli ktoś ma prowadzi działalność, w której musi mieć różnego rodzaju podnośniki, to wtedy bardziej opłacalne jest kupno i to dobrej jakości sprzętu. Warto wtedy zajrzeć na stronę http://www.haulotte.pl/pl i zapoznać się z ich ofertą, bo ich podnośniki cieszą się bardzo dużym uznaniem.