header.jpg

Kredyt na mieszkanie

julita.kowalska
Dodano: 16 Sty 2014, 08:20
Chcę wziąć kredyt na nowe mieszkania w Warszawie. Ma to być mieszkanie w Kamienicy Muranów w centrum. Ciche, spokojne miejsce. Gdzie mogę kredyt hipoteczny wziąć? To znaczy w jakim banku najlepiej?
maryla.tucholska
Dodano: 30 Sty 2014, 16:10
Najlepiej w swoim, bo we własnym banku masz większą możliwość negocjacji. Znają twoją historię kredytową, więc oszczędzisz na papierologi.Warto też przejść się po innych bankach i zebrać oferty, które potem warto porównać.

Dodano: 12 Lut 2014, 15:41
Jak to zwykle bywa najprostsze rozwiązania są najlepsze w tym przypadku warto skorzystać z ofert PKO BP i Pekao SA oraz ewentualnie z Banku Pocztowego (do końca lutego zawalony wnioskami kredytowymi, więc ewentualnie od marca można składać wnioski)
sylwia.goszczynska
Dodano: 12 Lut 2014, 19:50
Ja korzystałam z kredytu w banku PKO BP i mogę szczerze polecić.Znajomy w tym czasie starał się o kredyt w innym banku i kiedy ja już finalizowałam transakcje on jeszcze czekał na decyzję :-)
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 13 Lut 2014, 19:26
Tylko tu!

Najlepsze kredytowanie inwestycji budowlanych - domów, mieszkań.
ida.borej
Dodano: 29 Mar 2014, 16:08
Oprócz brania kredytów, warto też sobie zaoszczędzić. Ja pracowałam przez kilka miesięcy zagranicą i teraz mogę jeszcze dodatkowo starać się o zwrot podatku, dzięki czemu zaoszczędziłam kilka tysięcy na remont mieszkania. W obecnych czasach trzeba korzystać ze wszystkich możliwości.
kaja.m
Dodano: 11 Kwi 2014, 15:44
Jeżeli już chcecie kupić mieszkanie, to zastanówcie się, czy nie lepszym pomysłem jest kredyt hipoteczny w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Minus (a może dla niektórych plus) jest taki, że dotyczy on tylko i wyłącznie nowych mieszkań, w stanie deweloperskim.
anna.kwiatek
Dodano: 27 Kwi 2014, 14:56
Myślę, że warto jest zainteresować się ofertą kredytową banku pko bp - obecnie ma on jedne z najciekawszych propozycji na rynku. Udostępnili oni jakiś czas temu kalkulator, dzięki któremu będziesz mogła wyliczyć sobie bez problemu jaka jest Twoja zdolność kredytowa w tym zakresie a także zobaczyć jakie ewentualnie raty będziesz płaciła. Znajdziesz je w tym linku.
Oczywiście sam program Mieszkanie dla Młodych również jest bardzo ciekawy. Dzięki niemu możemy dostać duże dofinansowanie za zakup mieszkania na rynku pierwotnym albo też budowę domu.
Pozdrawiam.
piotr.w
Dodano: 30 Kwi 2014, 14:25
Ja to uważam że najlepiej to spytać specjalistów, tym bardziej, że możemy to zrobić za darmo. Są różnorakie fora gdzie można sie poradzić. Ja osobiście polecam wam: forum-kredytowe jest to chyba największe takie forum
edytaedyta
Dodano: 7 Maj 2014, 07:32
Nie ma co kombinować, najlepiej zgłosić się do doradcy finansowego, albo poszukać jakiegoś zestawienia kredytów w poszczególnych bankach - i tak trzeba złożyć wniosek w kilku różnych placówkach, bo one inaczej naliczają zdolność kredytową.