header.jpg

Kuchnia na wymiar

ka.sia
Dodano: 27 Gru 2016, 19:59
Zdecydowałam się na kuchnię na wymiar. Panowie polecili mi by zastanowić się nad materiałami i produktami firmy Pfleiderer.
Powiem szczerze na chwilę obecną nic mi to nie mówi ,choć oferta jest dość bogata.
Jeżeli już ktoś korzystał z tych produktów , będę wdzięczna za jakieś informacje.
Pozdro,
dominik.robicz
Dodano: 30 Gru 2016, 08:13
Przyznam, że nie kojarzę tej firmy, jednak w aranżacji wnętrz pomagała mi profesjonalna projektant wnętrz i ona we współpracy z dobrymi producentami polecała też konkretne produkty. Specjalista polecający jakieś elementy wyposażenia z reguły poleca to, z czym w jego opinii warto pracować i co się dobrze sprawdzi, więc warto słuchać takich rad. Korzystaliśmy z pomocy biura www.kawczynska.com.pl w Szczecinie.
marecz.kin
Dodano: 1 Cze 2017, 16:33
Jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar to warto jednak wybierac pewnych stolaży i moim zdaniem lepiej doplacić niż potem miec kuchnię zrobioną byle jak
elwira.krol
Dodano: 6 Lip 2017, 13:05
Osobiście jestem wielką zwolenniczką kuchni na wymiar. Nie mniej jednak w mojej poza idealnie dopasowanymi meblami, nie może zabraknąć także praktycznych dodatków, czy też elementów zastawy stołowej. Szeroki ich wybór możemy znaleźć w ofercie http://maleomi.pl/ . Są tam bowiem dostępne takie produkty jak chociażby:lunch box , śniadaniówki, szklanki do latte, czy też kieliszki do wina i wiele interesujących dodatków:)
ida.borej
Dodano: 7 Lip 2017, 08:35
Też postawiłam na kuchnię na wymiar. To chyba najlepsze rozwiązanie.
jan.bohosiewicz
Dodano: 17 Lip 2017, 12:45
firmy nie kojarzę, ale podobnie jak większość sobie zdecydowanie bardziej cenię niż gotowe zestawy
ada.kowalik
Dodano: 12 Wrz 2017, 12:55
Jak dla mnie kuchnia na wymiar to świetna opcja. Niemniej jednak na pewno aby była ona funkcjonalna, warto postawić na fajne oświetlenie, takie jak np. lampy Ramko . Są to bowiem produkty prestiżowe, które cechuje ciekawa stylistyka, jak również najwyższa jakość.
michal.makowski
Dodano: 19 Wrz 2017, 11:19
Polecam architektów z KP Produkcja Archi-Tektury. Zrobili mi mieszkanie od zera pod klucz i nie musiałem nawet palcem kiwnąć oprócz akceptacji projektów. Wszystko za mnie zrobili, zakupy, zamówienia, nawet własną ekipę mieli wiec o nic nie musiałam się martwić. 500440403, https://kparchitektura.wordpress.com/
marysia.golab
Dodano: 4 Paź 2017, 14:11
Ja mam dokładnie tak samo jak poprzednik. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...
martyna317.n
Dodano: 17 Paź 2017, 07:40
Jak masz kuchnię na wymiar to na pewno znajduje się tam również zmywarka. Dzisiaj jak potrzebna w każdej kuchni. Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez niej. Poza tym jest bardzo praktyczna i oszczędna. Zazwyczaj ją zabudowujemy. A co jeżeli mielibyśmy inny pomysł na jej wygląd. można na przykład ozdobić ją naklejką na zmywarkę https://stikero.pl/product-pol-2145-Naklejka-na-zmywarke-Kot-sfinks-5723.html Tu dla miłośników kotów. Są również inne motywy. Na pewno wzbudza uwagę gości i jak ma się dziecko będzie to dla niego/niej miły element do obserwowania.