header.jpg

Czy warto kupować mieszkanie w bloku ?

marian.knur
Dodano: 26 Kwi 2016, 18:57
Ja tam nie wierze żadnym bankom ani im super ofertą. Najlepiej załatwić to przez prywatną osobę, która pracuje w banku. Oni mają najlepsze warunki a załatwiają takie rzeczy za minimalne pieniądze. Trzeba kombinować jak się tylko da i do puki się da, bo niczego się tu nie dorobimy w życiu. Dużo potrzebujesz?
pati.nowak
Dodano: 27 Kwi 2016, 09:08
Zarówno dom jak i mieszkanie ma wiele wad i zalet. Zawsze mieszkałam w bloku i niedawno także kupiłam mieszkania Bydgoszcz. Wydaje mi się, że to zależy od stylu życia. Mieszkanie w bloku jest wygodne i zdecydowanie łatwiej znaleźć mieszkanie gdzieś w dobrym miejscu w mieście niż wybudować dom bez narażenia na dojazdy.
michal.sobczak
Dodano: 11 Maj 2016, 16:18
Decyzja, czy kupić mieszkanie powinna zależeć od tego, czy Cię na nie stać :) Osobiście nie jestem fanem brania kredytów więc dopóki nie uzbieram na swoje mieszkanko to będę wynajmował. Dużo ciekawych mieszkań na wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy w Krakowie znajdziesz na stronie www.apartamentywpolsce.pl/noclegi-krakow/. Powodzenia!
alicja.kurzawa
Dodano: 17 Maj 2016, 08:05
według mnie tak, my jak szukaliśmy to sporo znalazłam ofert na https://mieszkanie24.com/ Bardzo dobre ceny są na ruczaju, podgórzu i na górce narodowej - ale tam akurat nie polecam bo niestety dojazdy trwają zbyt długo przez nieremontowane ulice wylotowe.
zyta.kaslikowska
Dodano: 18 Maj 2016, 09:16
Oczywiście, że warto kupić mieszkanie w bloku. Szczególnie, jeśli mieszkamy lub chcemy mieszkać w dużym mieście. Budowa lub domu w mieście, to naprawdę poważny wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Mieszkanie na pewno będzie tańszą inwestycją. Poza tym zawsze w opcje wchodzi wynajem takiego mieszkania. Dobrym rozwiązaniem jest zakup mieszkania w dużym mieście takim jak Warszawa, Gdańsk, Łódź, które przyciągają nie tylko studentów ale też poszukiwaczy dobrze płatnej pracy.
adam.kurzyna
Dodano: 18 Maj 2016, 10:53
To zależy od funduszy. Jeżeli ktoś ma pieniądze na to, żeby kupić dom to warto lepiej kupić dom. W mieszkaniu i tak trzeba płacić czynsz a równie dobrze można zapłacić jedną ratę za dom i dodatkowo wziąć pożyczkę i spłacać ją zamiast płacić za czynsz w mieszkaniu :)
Wszystko można sobie ładnie wyliczyć znając tylko podstawy księgowości i tyle.
julita.kowalska
Dodano: 30 Maj 2016, 15:03
Niektórych stać na dom, a wolą mieszkanie, bo nie trzeba kosić trawnika, malować ogrodzenia, elewacji, wyrywać trawy z kostki brukowej, etc. Niektórzy są po prostu wygodni, a niewątpliwie w bloku ma się pod tym względem dbania o otoczenie większą wygodę :) Co do tego w jakiej lokalizacji kupić mieszkanie to już kwestia indywidualna - jedni lubią tłum i szum miasta, inni zaś wolą cichą okolicę. Wybór mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym jest tak duży, że spokojnie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jak ktoś szukałby mieszkania lub domu w Białystoku to bardzo fajne oferty można znaleźć tutaj - http://centrumdom.info/
julia.horzela
Dodano: 6 Cze 2016, 07:33
Jak dla mnie warto kupować mieszkanie, bo dlaczego nie? Każdy zresztą wybiera to, co mu wygodniejsze i lepsze, a także patrzy na koszty, a jak wiadomo koszty nie tylko budowy, ale i utrzymania domu są spore. Jeżeli więc ktoś woli mieszkanie,, to jest to dobry wybór.
gabriell87
Dodano: 26 Cze 2016, 11:40
Ja uważam, że własny dom jest o niebo lepszym rozwiązaniem, niż mieszkanie. W domy mammy znacznie większą przestrzeń do wykorzystania (szczególnie istotne dla większych rodzin), własne podwórko, ogródek, garaż, nie wspominając o ciszy i spokoju. Co prawda ceny domów w miastach są wyższe, niż mieszkań, ale poza miastem znacznie spadają. Jeśli szukacie nowych domów w okolicy Warszawy, to nowe osiedla domków są m.in. w Konstancin-Jeziorna i w Łomiankach - tutaj http://www.ekodevelopmentpolska.pl możecie je obejrzeć.
niteczka
Dodano: 27 Cze 2016, 09:06
zgadzam się z przedmówca. Mieszkanie w domu jest dużo bardziej komfortowe niż w mieszkaniu. Nie twierdzę, że mieszkanie w bloku jest złe, ale wiąże się z tym wiele ograniczeń.