header.jpg

Czy warto kupować mieszkanie w bloku ?

felix.bon
Dodano: 7 Paź 2015, 10:37
Wydaje mi się, że mieszkanie w bloku jest tańsze niż postawienie domu. Wystarczy popatrzec też na koszty utrzymania później domu a mieszkania. Ciekawe oferty mieszkaniowe znajdziesz jak zrobisz klik tutaj. Naprawdę bardziej się to opłaca niż stawianie domu.
miron.makowski
Dodano: 13 Paź 2015, 08:44
Ja tam uważam, że warto kupować mieszkanie. Jest to bardziej opłacalne niż stawianie domu. Zobacz np ofertę http://www.blockpol.pl/ bardzo ciekawy deweloper.
ida.borej
Dodano: 28 Paź 2015, 12:38
Tym bardziej, że teraz pojawiło się tyle nowych ofert mieszkań, szczególnie z rynku pierwotnego. Tutaj http://sprzedaz-mieszkan.eu w szybki i prosty sposób będziecie mogli wyszukać mieszkania deweloperskie w Warszawie, które spełnią Wasze wymagania.
piotr.w
Dodano: 17 Lis 2015, 15:09
Jeżeli chodzi o zakup mieszkania w okolicy Krakowa, to możecie zajrzeć na http://www.dominium.pl/ , gdzie znajdziecie łatwą w obsłudze i funkcjonalną wyszukiwarkę nieruchomości.
marian.kalinski
Dodano: 17 Lis 2015, 16:45
Powiem tak takie tematy to temat rzeka przynajmniej tak mi się wydaje. Inni chcą mieszkać w bloku nie mieli doświadczenia mieszkając w domu rodzinnym a inni chcą mieszkać w domach bo mieli przykre zajścia w blokach albo po prostu przenieśli się na jakiś okres do bloku a później budują dom bo tam jednak jest lepiej. Ja osobiście wolę mieszkać w domu jedno rodzinnym akurat taki dom buduje. przeprowadziłem się do bloku na kilka lat zdecydowanie nie jest to dla mnie. Czuje się taki zamknięty i tak dziwnie;/
ida.borej
Dodano: 23 Lis 2015, 10:40
Trzeba też wziąć pod uwagę, że niektóre mieszkania na parterze mogą mieć nawet swoje mini ogródki. To dość ciekawe rozwiązanie.
edward.szymkowiak
Dodano: 7 Gru 2015, 14:46
Moim zdaniem zdecydowanie warto. Na przykład w biurze nieruchomości quantumnieruchomosci.pl znalazłem prawdziwą "perełkę" jeśli chodzi o mieszkanie w bloku za niewielkie pieniądze.
zofia.nycz
Dodano: 7 Sty 2016, 13:17
Mieszkanie w bloku nada się dla tych, którzy wszędzie chcą mieć blisko. Jednak kupno mieszkania to zawsze pewne ryzyko, najlepiej zdecydować się na ocenę kondycji nieruchomości oferowanej przez dewelopera przez fachowca- kogoś, kto się na tym zna. Taką osobę można znaleźć tutaj- zobacz.
elwira
Dodano: 8 Sty 2016, 09:58
Odpowiedź na to pytanie zależy od odpowiedzi, jakie masz potrzeby, sytuacje rodzinną, itp. Jak się ma troje dzieciaków to warto mieć dom z podwórkiem i ogrodem, dla singla pracującego w centrum miasta lepsze byłoby mieszkanie w bloku. Dom to ciągłe wydatki, naprawy, remonty, odśnieżanie, ale możesz sobie hodować warzywa, owoce, urządzić grilla, rozstawić basen, itp. O tym najpierw pomyśl.
maja.sowa
Dodano: 8 Sty 2016, 10:14
Warto.