header.jpg

Czy warto kupować mieszkanie w bloku ?

andrzej.czerwinski
Dodano: 21 Lut 2015, 13:13
Super, dzięki za wszystkie porady :)
agata.rabska
Dodano: 2 Mar 2015, 18:37
Jasne, ze mieszkanie w domu jest najlepsza opcja, bo w koncu mamy wlasny ogrodek i nie mamy sasiadow itd :) Ale z drugiej strony mozemy wybrac rozwiazanie posrodku czyli np mieszkanie w szeregowych domkach, ktore sa przeciez duzo tansze! Wiadomo ze do tego trzeba sie wyniesc poza miasto, a nie kazdy moze sobie na to pozwolic :) Moja siostra mieszka w Wisniowym Sadzie , ale ona z mezem to mieli na to pieniedzy, bo on pracuje za granica i nawet zaplacili gotowka. Moje marzenie zamieszkac w takiej okolicy :)
ewelina.wilusz
Dodano: 4 Mar 2015, 10:37
A ja mam nieco odwrotną sytuację, macie może jakieś sposoby jak szybko sprzedać mieszkanie? Czy udać się do biura nieruchomości, czy lepiej na własną rękę?
tomasz.nowaczynski
Dodano: 4 Mar 2015, 12:54
A ja mam nieco odwrotną sytuację, macie może jakieś sposoby jak szybko sprzedać mieszkanie? Czy udać się do biura nieruchomości, czy lepiej na własną rękę?
Jak dla mnie skorzystanie z biura nieruchomości byłoby lepszym rozwiązaniem, zawsze to szansa na większy odzew od potencjalnych kupujących. Poza tym ważną kwestią oprócz ceny jest też sam wygląd mieszkania, na to jak prezentuje się ono i na zdjęciach i w rzeczywistości. Warto zapoznać się z radami czy wskazówkami dotyczącymi przygotowania nieruchomości na sprzedaż. Często w internecie można znaleźć tego typu artykuły. Np. tutaj masz jeden - http://www.real.bielsko.pl/jak-przygotowac-nieruchomosc-do-sprzedazy-lub-wynajmu.
ida.borej
Dodano: 17 Mar 2015, 13:29
[quote author= date=04 Mar 2015, 10:37]A ja mam nieco odwrotną sytuację, macie może jakieś sposoby jak szybko sprzedać mieszkanie? Czy udać się do biura nieruchomości, czy lepiej na własną rękę? [/quote]

Jeśli zależy Ci na czasie to zdecydowanie lepiej jest się udać do biura nieruchomości, ponieważ jeśli będziesz robić to na własną rękę to wyjdzie taniej, ale dłużej.
artur.slazak
Dodano: 22 Mar 2015, 15:59
To zalezy od człowieka. Jak ktoś lubi wypoczywać w ogrodzie to wybór pada na dom.
jan.wojcik
Dodano: 22 Mar 2015, 16:46
Wszystko zależy od stanu finansowego i od indywidualnych upodobań. Jeśli Tobie pasuje mieszkanie w bloku, to czemu nie.
baska.baran
Dodano: 23 Kwi 2015, 13:09
Osobiście mieszkałam i w bloku i w domu. Jedno i drugie ma swoje wady i zalety, ale uważam, że mimo wszystko dom lepszy ;)
kasia.marat
Dodano: 27 Kwi 2015, 09:46
Mieszkanie w bloku w dobrej okolicy szczególnie w miastach akademickich zawsze warto jest kupić. Nawet jeżeli zmienimy plany i postanowimy przenieść się do innego miasta, to takie mieszkanie możemy bez problemu wynająć studentom, czy nawet sprzedać ich rodzicom ;) Jak dla mnie to bardzo dobra inwestycja :)
piotr.w
Dodano: 27 Kwi 2015, 12:06
Myślę, że warto sprawdzić mieszkania żyrardów. Posiadają według mnie bardzo dobre mieszkania. Jeśli więc chcecie zakupić mieszkania niedaleko Warszawy, jednak w spokojnym miejscu to warto sprawdzić ofertę tego developera.