header.jpg

Czy warto kupować mieszkanie w bloku ?

radek.nowak
Dodano: 27 Sie 2017, 19:11
Myślę, że mieszkanie w bloku nie jest złe. Nawet może być dużo lepsze od normalnego domku, ponieważ nie musimy się martwić o ogrzewanie czy też ciepłą wodę, bo wszystko mamy na miejscu z sieci miejskie. Osobiście polecam sprawdzić oferty deweloperów wrocław, ponieważ często mają bardzo fajne mieszkania w dobrych cenach.
kamil.fraczek
Dodano: 6 Wrz 2017, 06:57
Ja bym popytał o to znajomych. Myślę, że będą w stanie pomóc...
tadeusz.pakowski
Dodano: 7 Wrz 2017, 21:22
Jasne, że warto kupować w bloku. Mieszkam od lat w takim, mam przestronny balkon z widokiem na park. Zamontowałem sobie na nim takie rury nierdzewne z gigastal.pl i połączyłem ze szkłem, co dało całkiem ciekawy efekt wizualny i optycznie powiększyło przestrzeń balkonową
michal.makowski
Dodano: 19 Wrz 2017, 12:20
Mi pomogli architekci z Warszawy, znaleźli dla mnie mieszkanie w dzielnicy w której chciałam, oszczędziłam czas przy tym zaprojektowali i wykończyli mi mieszkanie, naprawdę warto się nad tym zastanowić i wziąć taką usługę kompleksową. Nie biegasz nigdzie a masz wszystko zrobione. Zostawiam namiary 500 440 403, https://kparchitektura.wordpress.com/
karina.kowalik
Dodano: 28 Wrz 2017, 07:19
Ja bym stawiała na dom. Może być w zabudowie bliźniaczej, ale jednak dom. Wystarczy popatrzeć na ofertę profesjonalnych deweloperów jak np. tutaj http://amarodeweloper.pl/by przekonać się, że koszt mieszkania i domu często są porównywalne, a taki domek to jednak większa swoboda niż mieszkanie w bloku.
bartek.woznicki
Dodano: 28 Wrz 2017, 08:38
To czy warto to już raczej zależy od nas. Jedni wolą mieszkanie w bloku, bo nic nie trzeba w nim robić, a drudzy wolą mieszkać w domu, bo mogą sobie wyjść do ogródka, zapalić grila. No ale trzeba kosić trawę, posprzątać liście itp. Trzeba sobie postawić kilka pytań i wtedy zdecydować czy warto czy nie.
Cybernetka
Dodano: 1 Paź 2017, 10:24
No ja akurat wybrałam mieszkanie w bloku. Dla mnie to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie. Wcześniej mieszkałam na obrzeżach Warszawy ale niedawno kupiłam mieszkanie na osiedlu Brzozowy Zakątek. Nie jest to centrum, bo osiedle jest na Wilanowie ale też nie jest to koniec świata :) Dojazd do centrum jest dobry bo nawet w godzinach szczytu zajmuje max 25 min (przetestowałam). Poza tym to ciche osiedle, niedaleko jest park w Wilanowie więc jest sporo miejsca na spacery, w pobliżu jest przychodnia i market. Jak dla mnie jest wszystko co niezbędne :)
mariusz.mi
Dodano: 1 Paź 2017, 22:06
Jeżeli pod wynajem to myślę, że jest to fajna inwestycja która przynosi fajne korzyści finansowe :)
alem.matys
Dodano: 2 Paź 2017, 10:02
Dom to wygoda, ale też spore wydatki. Skąd znaleźć na to wszystko pieniądze?...
marysia.golab
Dodano: 11 Paź 2017, 17:50
Moim zdaniem warto :) Choć pomocna jest również taka Wyszukiwarka Nieruchomości. Często można tam trafić na dobre oferty :)