header.jpg

Zakup mieszkania

mariusz.mi
Dodano: 1 Cze 2018, 00:26
Osobiście nie kupowałbym mieszkania na kredyt tylko za gotówkę.
leonhard
Dodano: 10 Cze 2018, 12:34
A może warto byłoby poszperać w Sieci? Tam się zawsze coś sprawdzone znajdzie ;)
wiktoria.jaskolka
Dodano: 28 Lip 2018, 07:48
Nie da się kupić mieszkania bez kredytu, bo kto ma odłożone w banku takie pieniądze?? Nie znam nikogo takiego! A kredyt się w końcu kiedyś spłaci, ja bym jednak brała mieszkanie z wykończeniem od razu, najlepiej od Atala bo mają ładne materiały w każdym wariancie
adam.meres
Dodano: 28 Lip 2018, 11:29
Zawsze decyzja o zakupie mieszkania jest bardzo trudna.

Dodano: 15 Sie 2018, 21:53
Chciałbym kupić mieszkanie dla swojej córki. Zależy mi na tym, żeby było to mieszkanie z rynku wtórnego, ale o wysokim standardzie. Zależy mi także na tym, żeby mieszkanie było przestronne i znajdowało się w dobrej lokalizacji. Przeglądałem bardzo dużo ogłoszeń na przeróżnych stronach i na tej http://www.russjan.com/ znalazłem sporo ciekawych ofert. Ktoś z Was kojarzy ta stronę?
domi
Dodano: 19 Wrz 2018, 13:41
Jak szukacie mieszkania na terenie Warszawy, to sprawdźcie sobie osiedle domków szeregowych, bardzo ładne i bezpieczne osiedle, dużo tam zieleni. Rozkład pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, ale w sumie w nowym budownictwie to raczej standard. Moim zdaniem to lepsza opcja, niż typowe mieszkanie w bloku, tym bardziej, że do dyspozycji mamy trochę ogródka.