header.jpg

Inwestowanie w nieruchomości

kamil.fraczek
Dodano: 6 Wrz 2017, 06:54
Mi się wydaje, że warto tego typu sprawy zostawić specjalistom z danej dziedziny. Wtedy uniknie się wielu błędów.
michal.makowski
Dodano: 19 Wrz 2017, 12:21
Mi pomógł home staging, a w zasadzie biuro projektowe z targówka w sprzedaży mieszkania wraz z prowadzeniem całego przedsięwzięcia. Naprawdę polecam, cena na metrze wzrosła o 20 proc. sprzedałam mieszkanie w przeciągu miesiąca po wykonanej usłudze, jeszcze zrobili za mnie zdjęcia i poumieszczali na portale nieruchomości. Zostawiam namiar kparchitektura.wordpress.com/ tel. 500440403
mariusz.mi
Dodano: 1 Paź 2017, 22:04
No jeżeli mamy dośc spora gotówkę to inwestycja w nieruchomości jest świetną opcją :)
luzia.wozniak
Dodano: 17 Paź 2017, 07:00
Inwestowanie w nieruchomości bardzo się opłaca. Znam ludzi, którzy posiadają mieszkanie i przerobili je na escaperoom. Jest to świetny sposób na dobry zarobek oraz ulokowanie kapitału.
Wkrol
Dodano: 25 Paź 2017, 19:04
Moi znajomi zainwestowali w nieruchomości pod wynajem we Wrocławiu. Na początku średnio to im wychodziło ponieważ nie znajdowali czasu na ogarnięcie tych wszystkich zagadnień związanych z wynajmem. Dopiero niedawno korzystają z DJN Sp. z o.o, która zajmuje się zarządzaniem tych nieruchomości. Oni pozyskują lokatorów i spisują z nimi umowę. Znajomi w końcu zaczęli zarabiać ponieważ nawet gdy mieszkanie stoi puste otrzymują umowną kwotę na konto.
bratka.zukowska
Dodano: 27 Lis 2017, 12:17
Jest to bardzo korzystne rozwiązanie , nie ma to jak własny kąt. kupiłem ostatnio w Rybniku oczywiście z pomocą http://www.grabara.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony.
katarzyna.w
Dodano: 7 Gru 2017, 11:37
Inwestowanie w nieruchomości to jest jeden z najlepszych pomysłów na inwestycje. Jak masz pieniądze to nie zastanawiaj się a jak piszesz już o lokalizacji Wrocław to też się interesuje tym miastem z zamiarem inwestycji. Mam już na oku nowe mieszkania wrocław ołtaszyn w dobrych cenach i w super lokalizacji więc wiem, że po latach nie spadną mi na wartości i łatwo będzie je wynająć bo w większości są to mieszkania 3 pokojowe i bardzo dobrze zaplanowane :)
jacek.kawart
Dodano: 1 Lut 2018, 16:44
Moja mama kupiła zadłużone mieszkanie i od tamtej pory jestem ostrożna. Razem z mężem zmówiliśmy raport na https://www.homescanner.pl i dzięki temu ustrzegliśmy się przed podobnym zakupem. Dostaliśmy informacje o zadłużeniu mieszkania w firmie pożyczkowej i nachodzących właścicielkę windykatorach. Tego wszystkiego dowiedzieli się pracownicy serwisu, w raporcie opisali nam dokładnie też całą infrastrukturę osiedla, komunikację z centrum, stan prawny mieszkania i wykonali potwierdzające go zdjęcia.
zofia.kucka
Dodano: 6 Lut 2018, 14:56
To zależy chyba od lokalizacji nieruchomości. W nieruchomości pod Poznaniem chyba warto inwestować.
urszula.jan
Dodano: 7 Lut 2018, 07:47
Pewnie warto inwestować w nieruchomości - pośrednictwo nieruchomości to też dobry biznes. Trzeba na początek dużo włożyć, ale trochę cierpliwości i wszystko się zwraca.