header.jpg
          

Inwestowanie w nieruchomości

zbyszek.lis
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 367
Dodano: 16 Lis 2016, 19:24
Co sądzicie o inwestowaniu w nowe mieszkania albo nawet całe osiedla? Widziałem, dom pod wrocławiem na sprzedaż.Świetna firma bydowlana to robi. Współpracują ze świetnymi projektantami, dzięki temu ich budynki są bardzo funkcjonalne.
Mika38
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 53
Dodano: 31 Gru 2016, 14:13
Inwestycja mieszkaniowa Grupo Lar Bliskie Bemowo w Warszawie jest ciekawym rozwiązaniem. Warto tam kupić mieszkania na wynajem. Jest to bowiem wyjątkowe miejsce do zamieszkania w Warszawie. Są tam nowoczesne układy mieszkań. Inwestycja znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 58A.
mariusz.mak
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 2
Dodano: 8 Sty 2017, 17:29
Inwestycja w nieruchomości to wciąż bardzo opłacalny biznes. Patrząc na to ile powstaje nowych miejsc mieszkalnych chociażby we Wrocławiu(http://www.mojdom.com.pl/) nie jest to nic dziwnego, że ludzie zastanawiają się nad taką alternatywą. Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysl
domi
Dołączył: 3 Lip 2015
Posty: 110
Dodano: 25 Mar 2017, 23:06
Dobrym rozwiązaniem może być inwestycja w grunty rolne, teraz to dość popularna forma inwestowania oszczędności, myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Co sądzicie?
ada.kowalik
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 71
Dodano: 9 Maj 2017, 15:03
Na pewno opcja ta jest bardzo ciekawa, niemniej jednak jeżeli w przyszłości chcielibyśmy taką działkę rolną odsprzedać już jako budowlaną, będzie nas czekało sporo kwestii formalnych do załatwienia, a jak wiadomo w urzędach gmin różnie bywa z załatwianiem tego rodzaju spraw. Dlatego też sama wolałabym postawić na ofertę Lokaty Ziemskie od http://lokatyziemskie.pl/dzialka-rolna-czy-budowlana/ . W tym przypadku bowiem możemy stać się właścicielami pięknych działek na Warmii i Mazurach. Przy czym cena w tym przypadku jest naprawdę atrakcyjna, a w razie potrzeby, zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony doradców.
krysia.krystyna
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 10
Dodano: 22 Maj 2017, 16:38
Inwestowanie w nieruchomości z pewnością będzie procentowało w przyszłości. Jest to moim zdaniem najbardziej pewny i zyskowny sposób inwestycji. Takie mieszkanie można po latach albo sprzedać, albo je po prostu wynajmować i mieć stały dochód co miesiąc. Mi strasznie się spodobały mieszkania jakie widziałam w Łodzi - http://www.apartamentyzdrowie.pl/Wirtualny-Spacer/Mieszkanie/. Są to bardzo nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w super okolicy. Jest niedaleko do parku czy zoo ale jest też bardzo dobre połączenie z resztą miasta i dojazd nie będzie stanowił problemu. Najbardziej mi się podobają apartamenty dwupoziomowe, bo zawsze o takim marzyłam. Zachęcam do obejrzenia mieszkań w internecie.
maciej.dutkiewicz
Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 193
Dodano: 7 Cze 2017, 20:28
Jeżeli zabieracie się za inwestowanie w nieruchomości to warto na starcie przejrzeć wiele ofert. Godne uwagi oferty znajdziecie na stronie http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html gdzie są dostępne mieszkania, apartamenty oraz luksusowe domy w Sopocie. Ogólnie znajdziecie tam oferty z Trójmiasta, a więc rynek do inwestowani w nieruchomości idealny, bo raz że duże miasta, a dwa to zawsze nad morzem. Warto się zastanowić i sprawdzić ofertę ;)
pati.nowak
Dołączył: 7 Mar 2016
Posty: 17
Dodano: 26 Lip 2017, 09:30
W Gdańsku w niemal samym centrum starówki powstaje obecnie ciekawa inwestycja. Zlokalizowane w centrum, przy samym kanale Motławy (Opływ Motławy) kameralne osiedle Front Park wzorowane jest na kamienicach patrycjuszy ze złotego okresu Gdańska - czasów Ligi Hanzeatyckiej.

Te nowe apartamenty na sprzedaż w Gdańsku, atrakcyjnie zlokalizowane w dzielnicy, (która jest w trakcie rewitalizacji) będą na pewno z czasem zyskiwały na wartości. Również zakup pod późniejszy wynajem z pewnością się opłaci :)


lena.kad
Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 52
Dodano: 24 Sie 2017, 13:27
Ja jakoś nie jestem przekonana do inwestowania w nieruchomości. Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie inwestycja w walutę. Można ją obserwować na bieżąco i wymieniać np u nich https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut i przewidywać jakie będą kursy :) Według mnie to lepsza opcja :)
pati.nowak
Dołączył: 7 Mar 2016
Posty: 17
Dodano: 5 Wrz 2017, 07:31
Dobrze jest zainwestować w kupno mieszkania na wynajem. Dla nas są to stałe i pewne przychody przez lata. Wiemy jak jest, zawsze ktoś będzie poszukiwał czegoś co wynajęcia. Mnie mocno zainteresowały mieszkania Toruń i tam właśnie chcę ulokować swoje pieniądze. Kto wie jak to się rozwinie?