header.jpg
          

Pomóż dzieciom - akcja charytatywna

renata_.kruczek
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 3
Dodano: 3 Lis 2016, 16:03
Witam,
To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję oferuje liderom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia realizujemy Na Górnym Śląsku, jednak wszystkie posiłki i hotel i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości brać udział w zajęciach w tegorocznej rundzie kursu, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co pół roku.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.