header.jpg

Dachówka Gerard - sposób cięcia

fabian.glowacki
Dodano: 12 Paź 2016, 07:15
Szanowni Państwo, mam problem z dekarzem. Zadeklarował sie ułozyć dachówkę z posypką na moim dachu. Hurtownia z Warszawy dosarczyła do mnie materiały i zaczęły się kłopoty. Dekarz zażyczył sobie specjalnejh gilotyny.Wprawdzie hurtownia taką dysponuje i wypożycza, ale to tworrzy dla mnie koszty. Pytanie jest takie, czy faktycznie potrzeba specjalnego sprzęty do cięcia dachówki z posypką? Faktycznie jak się w rękę weźmie to znacznie twardsza niż zwykła blachodachówka i nic się nie ugina. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
pawel.fijalkowski
Dodano: 11 Mar 2017, 21:29
Do blachodachoki z posypką zdecydowanie potrzebujesz. Ale zadzwoń do producenta. Niektórzy udostępniają za darmo na budowę takie sprzęty.Wiem, zę tak robi Gerard.
piotr.yamaguchi
Dodano: 13 Sie 2017, 18:06
Popieram poprzednik w 100%... Nic dodać, nic ująć...
slawek.bujas
Dodano: 24 Wrz 2017, 12:28
Masz dwa wyjścia. Z pewnością Gerard dysponuje takimi gilotynami i jeżeli nie są wszystkie zajęte to dostarczy. Pytanie w której hurtowni pobierają z a to opłąty, bo są hurtownie dachowe w warszawie, które sprzedają dużo Gerarda i nie pobierają opłąt za wypożyczenie gilotyny.
jan.filip
Dodano: 3 Sty 2018, 12:16
Albo kontakt do Gerarda bezpośrednio, albo w Warszawie masz firmę Dachlux - https://www.dachlux.pl/ mają na 100%. A swoją drogą, to dekarz sam powinien taki temat ogarniać.