header.jpg
          

Stylowe mieszkania

karina.kowalik
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 108
Dodano: 19 Lut 2018, 10:45
Też bardzo mi się podobają. Ale gust wiadomo - każdy ma własny. Ja uważam, że o stylu wnętrza decydują detale, małe dodatki, które odgrywają dużą rolę. W salonie na przykład podobają mi się obrazy. I niezależnie od tego czy będzie to salon nowoczesny, czy klasyczny, to dobrze dobrany obraz się sprawdzi. Popatrzcie np. tutaj https://nowoczesne-obrazy.plco aktualnie można zamówić. Wzornictwo jak widać bogate. Więc dla każdej aranżacji można coś dobrać.
tomasz.pudlo
Dołączył: 6 Gru 2016
Posty: 30
Dodano: 24 Lut 2018, 14:16
Stylowe mieszkanie, nie jest tak łatwo urządzić. To się tylko tak wydaje, że kilka dodatków i już będzie elegancko i stylowo. Nic bardziej mylnego. Obejrzycie sobie projekty na stronie http://intellio.pl/projekty-wnetrz/. Tak doskonale widać, że żeby zrobić stylowe wnętrze, to wszytko musi być przemyślane i dopasowane do siebie. Od koloru ścian, po ustawienie mebli i oczywiście dobór odpowiednich elementów ozdobnych. A takie dopracowane wnętrza, tak naprawdę potrafią zrobić tylko profesjonaliści.
joanna.eni
Dołączył: 2 Kwi 2014
Posty: 48
Dodano: 24 Cze 2018, 09:15
Również podobają się mi stylowe mieszkania. Otoczenie w którym znajduje się mieszkanie także jest ważną sprawą. Można powiedzieć, że elitarne są mieszkania oliwa na Osiedlu Oliwski Park. To stylowe osiedle wkomponowane w przepiękny park.