header.jpg

Urzadzenie ogrodu

ida.borej
Dodano: 12 Cze 2017, 07:18
Huśtawka w ogrodzie to konieczność! Warto byłoby jeszcze zainwestować w hamak.
tadeusz.pakowski
Dodano: 14 Cze 2017, 11:41
O tak! Taka huśtawka to naprawdę fajna sprawa, do tego jeszcze może takie parasole ogrodowe https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/meble-i-dekoracje-ogrodowe/parasole-pawilony-i-markizy/parasole-ogrodowe.html i obowiązkowo duży basen ;) Nie mogę się już doczekać wakacji i wylegiwania się w ogródku w moimi dziećmi :)
krakpak.krakpak
Dodano: 23 Cze 2017, 10:03
Wiele bardzo ciekawych projektów można znaleźć w sieci. Polecam szukać, na pewno coś znajdziesz!
igor.woropai
Dodano: 23 Cze 2017, 10:06

Ukraina. Wprowadzanie na rynek krajowy producentow, dystrybutorow, inwestorow zagranicznych. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne, sadownicze, pasieczne, stawy rybne, zloza kredy i wapieni, torfowiska, zrodla wody mineralnej, kopalni gliny, granitu oraz tereny pod inwestycje na bazie bylych kolchozow, PGR. Duzy wybor za najnizszymi cenami. Arealy ziemi II-III klasy ornej, koszt dzierzawy 1 hektara z prawem pierwokupu od 150 zl rocznie. Oferujemy pomoc w stworzeniu firmy oraz prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej na Ukrainie. Konsultacje w jezyku polskim przy zakupie objektow i wynajeci. Kompleksowa obsluga prawna, organizacja nowych gospodarstw rolnych dla obywateli i podmiotow gospodarczych UE. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
andrzej.wysocki
Dodano: 26 Cze 2017, 08:37
Ja uwielbiam ogrody, w których mogę się przede wszystkim zrelaksować i odpocząć. Podobają mi się takie ścieżki np. z kostki brukowej (coś takiego, jak tutaj), którymi mogę poruszać się po całym ogrodzie, z jednej jego części do drugiej :)
zbyszek.lis
Dodano: 9 Sie 2017, 13:26
Od dłuższego czasu bardzo podobają mi się hamaki w ogrodzie. Chciałam mieć u siebie hamak by popołudniami móc relaksować się w spokoju. Mam już miejsce na hamak, teraz musze tylko wybrać odpowiedni. Sugerowałam sie cenami i znalazłam tutaj http://sklep.jukom.pl/product/TJ15-HAMAK-OGRODOWY-PODWOJNY-WOREK-LINKI-1290201 , bardzo fajny hamak w dobrej cenie. W ogołe mają tam , bardzo duży wybór rzeczy nie tylko do ogrodu.
piotr.kubicz
Dodano: 12 Paź 2017, 08:43
A może warto w tym temacie popytać znajomych? Z doświadczenia wiem, że przyjaciele są w stanie doradzić naprawdę najlepiej :)
natalia.nykiel
Dodano: 5 Sty 2018, 10:01
Ja też stoję przed koniecznością urządzenia ogrodu na wiosnę. Kupiliśmy z mężem dom i mamy nawet dużą przestrzeń do zagospodarowania. Na pewno będziemy dobudowywać garaż, ale i będę miała miejsce na swój wymarzony ogród. Problem w tym, że nie wiem na co się zdecydować, więc pomyślałam o wynajęciu firmy http://trawarica.pl/, która kompleksowo by się tym zajęła. Myślicie, że to dobry pomysł, czy jednak powinnam sama coś wymyślić?