header.jpg

Ogród

igor.woropai
Dodano: 24 Sie 2019, 14:03

Czarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~2tys.zl, PGR, ziemia rolna pod uprawe w dobrych lokalizacjach. Sprzedaz, wynajem z mozliwoscia pierwokupu. Dzialki budowlane, rolne, laki, pastwiska, torfowiska w poblizu trasy miedzynarodowej. Rezydencja ostatniego hetmana kozackiego, teren stanowi piekny malowniczy zakatek siwerskej gminy wsrod zieleni lak, warzywnikow i ogrodow. 2ha czarnoziemu uzywane pod uprawy burakow cukrowych, zboza + 0,80ha chlopskie osiedle z chata wiejska, Pushkari + 0,75ha lak wzbogacony rodzajami traw pod pokosy siana. Na dawnych polskich ziemiach, obszar otaczaja tysiace hektarow raznotawija, nieuzytki, lasy, sady, zrodla wody mineralnej przeplywaja rzeki Desna, Sejm ktore lacza sie w Baturynie. Miasto zalozone przez krola Polski Stefana Batorego naleze do znanych osrodkow turystycznych. Mlyny, kuznie i warsztaty opuszczone zabudowania PGR-owskiej wsi, mleczarnia, gorzelnia, zaklad przetwarzania cukru, pasz, biomasy, samodzielna stacja paliw gazowych przy trasie na Kijow. Miejscowe gospodarstwa rolne nastawione na produkcje eksportowana do UE. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
pawel.galazka
Dodano: 24 Sie 2019, 15:00
Ja ostatnio zamówiłem taką altankę do nasego ogrodu i moja żona jest zadowolona, że możemy tam przesiadywać, robić grilla, zapraszać znajomych i odpoczywać.
justi.sloneczko
Dodano: 25 Sie 2019, 16:35
Oczywiście pracując nad wyglądem swojego ogrodu przydadzą się solidne narzędzia. A te możecie zamówić chociażby tutaj https://euroogrod.com.pl/pol_m_Maszyny-ogrodnicze_Nozyce_Nozyce-akumulatorowe-3782.html . Jest to konkretny sklep ogrodniczy w którym jest praktycznie wszystko. Sama planuje teraz zakupić u nich nożyce akumulatorowe.
marysia_.antoniak23
Dodano: 25 Sie 2019, 17:51
Cześć forumowicze !
iwo.kos
Dodano: 26 Sie 2019, 15:33
Jestem ciekawa ilu z Was sprząta ogród przed zimą.
henryk.zdebski
Dodano: 26 Sie 2019, 20:50
Ja nie sprzątam. Ale ostatnio zająłem się docieplaniem dachu i skorzystałem z https://www.betor.pl/welna-mineralna/ takiej wełny. Jestem pod wrażeniem uzyskanego efektu.
fine.dine
Dodano: 27 Sie 2019, 08:01
Czy ktoś z was ma pomysł, jak można zagospodarować taras 30m2?
Szukam zarówno dekoracji, wyposażenia jak i roślin.
karol.maliniak
Dodano: 27 Sie 2019, 08:18
Zastanawiam się z mężem, jaką kosiarkę zakupić. Wiem, że wiele zależy od tego jakie mamy potrzeby i oczywiście jakim budzetem dysponujemy. Myśleliśmy o modelu spalinowym, bo na prawdę nie mamy ochoty męczyć się z kablem, a i ogród jest na prawdę duży... Znajomy wspominał o marce https://www.stiga.pl/ bo on ma chyba ich kosę. Czy możecie polecić mi, jaki model kosiarki wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
roman.tycz
Dodano: 29 Sie 2019, 09:34
Jasne, że tak. Akurat dzisiaj jesteście w stanie zakupić gotowe zestawy do uprawy roślin, dzięki którym o wiele prościej będzie Wam zadbać o cały teren. Na przykładzie takich zestawów jak https://www.growtent.pl/pol_m_Growbox-zestawy-do-uprawy-roslin-231.html dobrze widać, jak sporym może być to dla Was ułatwieniem. Myślę, że spodoba się Wam ta opcja.
igor.woropai
Dodano: 29 Sie 2019, 09:47

Sloma, siano lakowe 70 zl/tona na cele energetyczne, paszowe. Orzechy wloskie 3 zl/kg luskane, pestki dyni w dobrej cenie przeznaczone na export. Sprzedam, wynajmie sad jablkowy, orzechowy. Stabilny poziom produkcji, srednioroczne zbiory nieograniczone. Grunty rolne od 150 zl/hektar laki, pastwiska, zalesione nieuzytki, stawy, pasieki ok.1000ha polozone na dawnych polskich ziemiach w dolinie rzeki Desna obok zabytkowego miasta Nowgorod-Siewierski. Mieszanki traw, siano lakowe na cele energetyczne paszowe do zbioru we wlasnym zakresie. Prosze o propozycje. Nieruchomosci szczegolnie atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)