header.jpg
          

zarządca nieruchomości

adik.kowalski
Dołączył: 5 Mar 2015
Posty: 58
Dodano: 5 Sie 2016, 21:07
Bardzo duże znaczenie ma wybór zarządcy. Zajmuje się on kwestiami związanymi z administrowaniem, obsługa prawną mieszkańców, dbaniem o osiedla, stan budynków, naprawami i konserwacjami, czy dbaniem o tereny zielone itd. - zakresu usług firmy http://edyl.pl/ jest spory, do tego zaplecze, pracownicy i doświadczenie są dla nich na plus. Jak to u Was wygląda? Jesteście zadowolenie/
robert.maczka
Dołączył: 2 Lut 2016
Posty: 9
Dodano: 27 Lut 2017, 15:55
Zgodzę się z Tobą w 100 procentach. Zarządca nieruchomości ma bardzo duże znaczenie, gdyż jeśli zarządcą jest ktoś nieodpowiedni nie będzie nam się dobrze mieszkało. U nas budynkiem zarządza firma LemmonHouse i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to dobry zarządca nieruchomości. W lecie dba o tereny zielone, a zimą chodniki odśnieżone bardzo wcześnie rano. W rozliczeniach porządek, a i komunikacja z administratorem działa jak należy – także elektroniczna. Awarie również usuwane są w szybkim tempie – ogólnie trzeba powiedzieć, że dobrze się mieszka na osiedlu przez nich zarządzanym.
tomasz.czapla
Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 23
Dodano: 27 Lut 2018, 10:38
Skoro mowa o zarządzaniu nieruchomościami, to ja chciałam się poradzić Was w następujące sprawie. Zależy mi na nowym magazynie (prowadzę wydawnictwo z książkami regionalnymi). Asortyment mi się rozrósł i szukam nowej siedziby. Wyszukałem już kilka potencjalnych lokalizacji na tej stronie - https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie jednakże z drugiej strony naszły mnie wątpliwości. Jak sądzicie, czy lepszym rozwiązaniem jest kupno magazynu czy jednak jego wynajem. Tak się zastanawiam cały czas i przyznam szczerze, że nie mam wyrobionej opinii...Przynajmniej na ten moment.