header.jpg
          

Odszkodowanie z oc sprawcy

elwira.krol
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 134
Dodano: 18 Lip 2016, 21:30
Jak sądzicie, czy w przypadku wypadku komunikacyjnego, warto zdecydować się na usługi takiej firmy jak http://odkupimyszkodyoc.pl/ . Z tego co czytałam na ich temat, wynika, że przejmują oni na siebie wszelkie kwestie formalne, a my po spisaniu odpowiedniej umowy, szybko otrzymujemy pieniądze. Zdecydowalibyście się na taką pomoc?
vega195
Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 65
Dodano: 18 Mar 2017, 16:01
Moim zdaniem w przypadku problemów z samodzielnym uzyskaniem odszkodowania warto zdecydować się na taką pomoc, ale chciałbym tutaj dodać, że to kosztuje, a nie wszystkie firmy są skuteczne, także przed decyzją warto sprawdzić daną firmę, jakie ma opinie, jaką ma prowizję, jakie opłaty, itp. Gdybyście potrzebowali pomocy z uzyskaniem odszkodowania w Opolu, to zajrzyjcie na http://www.pomocni.org.pl/index.php/kontakt - zajmują się tym od dłuższego czasu, z pozytywnym skutkiem.
mariusz.mi
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 105
Dodano: 13 Gru 2017, 12:33
W takim może warto pomyśleć nad skorzystaniem z pomocy kancelarii, która zajmie się dochodzeniem uzyskania odszkodowania, które powinno się należeć po wypadku i to na odpowiednio wysokim poziomie. Moja siostra korzystała z usług Auxilia http://auxilia-opinie.pl/ bardzo sprawnie poradzili sobie ze sprawą, która prowadzona na własną rękę ciągnęłaby się miesiącami. Dodatkowym potwierdzeniem jakości ich usług będą na pewno opinie klientów, które znajdziesz pod tym linkiem.
monika.bert
Dołączył: 9 Cze 2017
Posty: 12
Dodano: 3 Sty 2018, 19:22
Niestety wypadki na drogach zdarzają się bardzo często, nawet w dużych miastach. Często są to tylko stłuczki, ale i tak należy wezwać pomoc drogową, dlatego też warto mieć taki kontakt w telefonie. Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Wam http://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl - naprawdę profesjonalna firma, szybko przyjeżdżają na miejsce, a koszty są naprawdę niewielkie. Duży plus za to, że działają 7 dni w tygodniu (nawet w święta) 24 godziny na dobę ;)