header.jpg
          

Wybór okien - dylemat

krzysztof.b
Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 5
Dodano: 17 Cze 2016, 08:49
Czytałem już opinie na wielu forach, ale nadal nie jestem przekonany. Jakie okna według Was sprawdzają się najlepiej? Drewniane, pcv, czy może aluminiowe? Pytam ponieważ rozważam zakup tych okien http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/komfort, ale nie jestem pewien czy nie wybrać jednak drewnianych (dużo osób twierdzi, że okna drewniane są najlepsze). Jak myślicie? Czy kupić te okna? A może ktoś z Was kupował produkty od tej firmy? Jakie macie opinie?
pawel.pluska
Dołączył: 4 Lis 2015
Posty: 15
Dodano: 13 Gru 2016, 14:25
[quote author= date=17 Jun 2016, 08:49]Czytałem już opinie na wielu forach, ale nadal nie jestem przekonany. Jakie okna według Was sprawdzają się najlepiej? Drewniane, pcv, czy może aluminiowe? Pytam ponieważ rozważam zakup tych okien http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/komfort ale nie jestem pewien czy nie wybrać jednak drewnianych (dużo osób twierdzi, że okna drewniane są najlepsze). Jak myślicie? Czy kupić te okna? A może ktoś z Was kupował produkty od tej firmy? Jakie macie opinie?[/quote]

no i na co się zdecydowałeś w końcu? drewniane są trudniejsze w konserwacji no ale zgodze się są o wiele lepsze, raz że ładne :D a dwa ze bardziej naturalne i nie otaczasz sie plastikiem zupełnie. Bardziej oddychają ale tez mogą się wypaczać itd dlatego trzeba zadbać o dobre serwisowanie i konserwacje. co do firmy - ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/ to znana krakowska firma, bardzo dobra zresztą :) mają profesjonalne produkty i co najwazniejsze speców od montażu takze można byc spokojnym :D
monika.z
Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 1
Dodano: 20 Gru 2016, 10:10
Witam,

Jeśli nadal stoisz przed wyborem to tylko okna aluminiowe.
Moje okna wykonała bardzo solidna firma z Jędrzejowa. Można zadzwonić do nich i dowiedzieć się wszystkiego na temat stolarki aluminiowej. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę podać kontakt.
urszula.kotowska
Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 5
Dodano: 20 Gru 2016, 13:40
My zdecydowaliśmy się na drewniane okna. Wybrana przez nas wersja była co prawda nieco droższa, ale ponoć mniej traci się ciepła. Myślę więc, że w przyszłości inwestycja się zwróci, bo mniej zapłacimy za ogrzewanie :)