header.jpg

Realne koszty budowy domu nie mają wiele wspólnego z cenami podawanymi w zestawieniu przy projekcie!

walamor.jojo
Dodano: 12 Sty 2018, 15:28
Co racja to racja, mnie jak wycenili budowle złapałem się za głowę. Zebrałem chłopców z rodziny i dom stawialiśmy sami od zera! teraz jestem na etapie wykończenia obecnie stoję przed wyborem kostki brukowej, ta kostka postarzanachyba najbardziej mi leży i to w kolorze piaskowym. Tylko teraz zastanawiam się czy układać samemu czy zlecić komuś, jakieś doświadczenia?
patrycjusz.kowalik
Dodano: 13 Lut 2018, 10:38
Często tak bywa że koszty po dkoniec sa lekko większe wiem to po swojej budowie. Przy okazji tutaj http://dogged.pl/co-to-znaczy-stan-deweloperski jest fajny artykuł dla tych co kupują mieszkania od deweloperów.
oltrans.ilawa
Dodano: 6 Mar 2018, 08:57
Koszty budowy domu, które podawane wraz z projektem, nie zawsze odnoszą się do rzeczywistości, niekiedy są zaniżone, a niekiedy zawyżone. Wszystko zależy, jakich materiałów użyjemy. Ceny poszczególnych usług są również zróżnicowanie, przykładowo usługi dźwigowe w Ostródzie będą miały inna stawkę niż w Poznaniu.
oltrans.ilawa
Dodano: 6 Mar 2018, 08:57
Koszty budowy domu, które podawane wraz z projektem, nie zawsze odnoszą się do rzeczywistości, niekiedy są zaniżone, a niekiedy zawyżone. Wszystko zależy, jakich materiałów użyjemy. Ceny poszczególnych usług są również zróżnicowanie, przykładowo usługi dźwigowe w Ostródzie będą miały inna stawkę niż w Poznaniu.
marek.tabol
Dodano: 7 Mar 2018, 09:23
Czyli generalnie do teoretycznych kosztów i tak zawsze trzeba coś doliczyć.
magda.sobka
Dodano: 22 Mar 2018, 11:03
Konkretna firma zajmująca się przeglądami budynku PRZEGLADY BUDOWLANE CZESTOCHOWA Fachowo i konkretnie.
http://www.czestochowa.przeglady-budowlane24.pl/
adam.masedes
Dodano: 22 Mar 2018, 13:20
Dla mnie te koszty to są o 200% za duże niż powinni
adan.nassd
Dodano: 23 Mar 2018, 06:45
Według mnie koszty takiego domu zawsze były bardzo duże

______!
Reklama: TANIE DZIAŁKI BLISKO SZCZECINA --- >>>: #Działki budowlane #działkiSzczecin #działkiZachodnipomorskie #BudowadomuSzczecin #Nowogarddziałki #GolenówDziałki ... KLIKNIJ W LINK! Okazja!