header.jpg

O New House - firmie oferującej budowę domów, która posiada... świetny (na pierwszy rzut oka ...).

olaf.s
Dodano: 2 Paź 2016, 07:53
Dokładnie. Zamiast atakować p. Adama lepiej byście wyjaśnili jak to możliwe, że firma która w KRS ma początek rejestracji 2012 pisze na swojej stronie, że istnieje 20 lat i kolejna sprawa, jak to jest, że w filmie reklamowym waszym mówicie, że pracownicy pracują w firmie średnio 15 lat. To problemy z matematyką, czy macie jeszcze jakąś ukrytą inną firmę o nazwie New House. Ja rozumiem, że reklamą można sporo nadrobić, ale chyba trochę przesadziliście tym razem. Dziwne, że ktoś się nabiera na takie triki.
I jeszcze mowa o uczciwości hahaha. Chyba jakaś nowa definicja obowiązuje.
NewHouse
Dodano: 2 Paź 2016, 14:40
Dzień dobry,

Z przyjemnością wytłumaczę chronologię zmian w mojej działalności gospodarczej.

Rozpocząłem działalność na początku lat 90-tych zakładając spółkę cywilna o nazwie Izoterm wraz z 2 wspólnikami. Na początku firma wykonywała instalacje hydrauliczne, skupiając się na nowej w tym czasie technologii- ogrzewaniu podłogowym. Sukcesywnie wraz z rozwojem gospodarki firma rozszerzyła zakres działalności na kompleksową budowę domów. Wtedy zmieniliśmy nazwę na bardziej, jak nam się wydawało, adekwatną- Dombud-3 sp.j. Cyfra 3, która w naszym założeniu wiązała się z liczbą wspólników, powodowała dużo zamieszania i z racji ogromnej ilości firm o nazwie Dombud podjęliśmy decyzję (wciąż z tymi samymi wspólnikami) o zmianie nazwy firmy na Wellmade sp. j, którą z czasem przekształciliśmy na spółkę komandytową. Po kilkunastu latach współpracy z tymi samymi wspólnikami różnice zdań co dalszego rozwoju firmy spowodowały, że postanowiliśmy zawiesić działalność Wellmade Sp. z o.o. Sp.k. W tym samym czasie zarejestrowałem spółkę komandytową o nazwie New-House Sp. z o.o. Sp.k., którą prowadzę z Anną Skulimowską, sprawując w niej od początku funkcję prezesa. Wszyscy pracownicy budowlani, a także większość biurowych zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z moją nową firmą, stad też mowa o naszej średnio-15-to letniej, współpracy z wieloma z nich. Ich sylwetki opisujemy na naszej stronie X

W ciągu tych 25 lat moja działalność, podobnie jak wiele nieporównywalnie większych przedsiębiorstw i korporacji, przechodziła zmiany właścicielskie i przekształcenia, ale przez cały ten czas zajmowała się z sukcesem budowaniem domów jednorodzinnych. Potwierdzeniem tego mogą być liczne referencje XXXX BEZPŁATNA REKLAMA USUNIĘTA PRZEZ ADMINISTRACJĘ FORUM.
Na naszym forum są wątki, które posiadają po kilkadziesiąt a nawet 200-300 tysięcy odwiedzin.

Zainteresowanych reklamą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 696.578.147
(W związku z wprowadzonymi zmianami reklama dodawana w formie linków zamieszczanych bezpłatnie będzie sukcesywnie usuwana).

To w bardzo dużym skrócie tyle. Jeśli ktoś z Państwa ma więcej pytań, jestem dostępny pod nr tel 501-131-233 oraz adresem email robert.skulimowski@new-house.com.pl

Serdecznie pozdrawiam,
Robert Skulimowski
prezes New-House

XXXX BEZPŁATNA REKLAMA USUNIĘTA PRZEZ ADMINISTRACJĘ FORUM.
Na naszym forum są wątki, które posiadają po kilkadziesiąt a nawet 200-300 tysięcy odwiedzin.

Zainteresowanych reklamą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 696.578.147
(W związku z wprowadzonymi zmianami reklama dodawana w formie linków zamieszczanych bezpłatnie będzie sukcesywnie usuwana).

olaf.s
Dodano: 2 Paź 2016, 17:12

Panie Skulimowski, no to trzeba napisać na stronie, że firma istnieje od 4 lat !!!, a doświadczenia obecnego prezesa to 20 lat. To by była prawda i wiarygodny jej przekaz bez lania wody.
I niepotrzebny był cały ten wasz atak w obronie spółki Sp. z o.o. Sp.k. - bo też trzeba było napisać, że mając 20 lat doświadczeń doszedłem do wniosku, że bezpieczniej jest chronić majątek prywatny - i wszystko.
Ale chociaż jakiś logiczny tekst w końcu, bez trolowania i ataków. Swoją drogą o tym Dombudzie 3 i Wellmade to różne widzę są opinie ... Zastanawiam się czy to nie jest powód zmiany nazwy firmy po raz kolejny. Widać, że zawsze tak dobrze nie było :) Będę się przyglądał dalej. Zobaczymy co czas pokaże jeszcze ciekawego. A jak wygląda w waszej spółce gwarancja na zbudowany dom dla klienta ? Jaki jest majątek spółek? Występuje pokrycie dla potencjalnych napraw gwarancyjnych? Pytam o to ponieważ wiadomym już jest, że pan prywatnie żadnej odpowiedzialności finansowej nie ponosi i nie da się tego w żaden sposób wyegzekwować z takiej konstrukcji spółki.

______
Polecana reklama - Budownictwo efektywne dla biznesu - motele, biura, pawilony i inne
Polecany artykuł - Problemy przy budowie domu - analizuj koniecznie jeszcze przed zakupem projektu! Kliknij ...
Polecany artykuł - Elewacja docieplana wełną w budynku szkieletowym ... Kliknij ...
olaf.s
Dodano: 2 Paź 2016, 18:25
[quote author= date=02 Oct 2016, 14:40]Dzień dobry,

.... -> W tym samym czasie zarejestrowałem spółkę komandytową o nazwie New-House Sp. z o.o. Sp.k., którą prowadzę z Anną Skulimowską, sprawując w niej od początku funkcję prezesa. Wszyscy pracownicy budowlani, a także większość biurowych zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z moją nową firmą, stad też mowa o naszej średnio-15-to letniej, współpracy z wieloma z nich. Ich sylwetki opisujemy na naszej stronie X

No to mój komentarz ! :.

A taki opis widnieje na Państwa stronie przy Pana sylwetce Panie Skulimowski:
cyt "
Robert Skulimowski
Właściciel, pełniący obowiązki Prezesa firmy. Od 22 lat w branży budowlanej, specjalizacja - budowa domów jednorodzinnych. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Studiował Inżynierię Lądową na Politechnice Warszawskiej. Największą jego pasją jest prowadzenie firmy.
Właściciel, pełniący obowiązki Prezesa firmy. Od 22 lat w branży budowlanej, specjalizacja - budowa domów jednorodzinnych. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Studiował Inżynierię Lądową na Politechnice Warszawskiej. Największą jego pasją jest prowadzenie firmy."

... Prezesa firmy... - Szanowny Panie Robercie, nie ma czegoś takiego w Krs ani zupełnie w:

( znów dane z waszej strony)

Kontakt / Dane adresowe

Główna siedziba firmy:
New-House Sp. z o.o. Sp.k.

Dlaczego zamieszczane są błędne dane na Państwa stronie? Przecież nie jest Pan Prezesem w tej spółce !!!
olgierd_.kuzia
Dodano: 3 Paź 2016, 06:44
Pięknie. Bo firmy myślą, że ludzie są głupi i można manipulować PR-em i reklamą.

___!
Wątek promowany - Problemy przy budowie domu - analizuj koniecznie jeszcze przed zakupem projektu! Kliknij ...
___!
Wątek promowany - Domy hybrydowe sp. z o.o. - jak to jest z tą ofertą? Kliknij ...
___!
Wątek promowany - Dom pasywny zaprojektowany przez pracownię Lipińskich. Kliknij ...

#domyszkieletowe #domdrewniany #stowarzyszeniedomdrewniany #wojciechnitka #murator #budowadomu #knauf #forumbudowlane #forumobudowie #firmabudowlana #szkielet.pl #szkielet #archon #projektdomu
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 5 Paź 2016, 12:39
No nie wygląda to niestety dobrze.Nie mniej nie znam firmy i być może prace wykonuje solidnie. Niepotrzebnie jednak stosuje moim skromnym zdaniem kreatywny marketing.

Adam Kleczewski
O mnie ... Kliknij ...
PSBD - link. Kliknij ...

____
Polecany artykuł - Budowa domów o parametrach ceramiki w 60 dni. Przystępne ceny.Kliknij...
Polecany artykuł - Budynki wykonane z drewna w Bieszczadach stoją po 150 lat i więcej ...
Polecany artykuł - Budownictwo energooszczędne nie musi być ani drogie ani trudne. Kliknij ...
ADMINISTRATOR FORUM
Dodano: 7 Maj 2017, 22:22
Polecamy - Reklama na forum gratis. Czas ograniczony :) Kliknij ...

___!
Wątek promowany - Budowa domów energooszczędnych.Kliknij ...